Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Ти нямаше ли да идваш декември или аз съм в грешка ?

Не си в грешка. По принцип трябваше да е от 3 декември, но заради ходенето до Париж го отложихме. Купих билети за 21 март за отиване, а за връщане.... отворена дата :lol: поне засега...

 

Милано... Цял ден дъжд. Не ме грабва тоя град и това си е... Студен, индустриален и комерсиален.

Стенк, как да не ти завиждаме... :)

 

Какаду, ако знаеш през август Милано колко е топъл, романтичен и красив :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Точно , първия ми път в Милано се случи дъждовем ден в края на октомври и хич не ми допадна.Второто ходене през юли на 37° го видях по доста различен начин , но наистина не е типичният италиански град :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Милано... Цял ден дъжд. Не ме грабва тоя град и това си е... Студен, индустриален и комерсиален.

 

Подкрепям!

 

Дубай.

Завиждам. Редактирано от Sun4o
Връзка към коментар

Дубай.

Ако гледаш внимателно по дюните и плажовете - може би пустинният вятър и морските вълни още не са заличили следите, оставени от Основателя ... :biggrin:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Мерси Иве,

Засега сме още сами, но очакваме попълнение.

Между другото, има вероятност да се видим отново някъде към март ;)

Почивайте пълноценно, а аз съм си тук! Когато решите, разчитайте на мен ;)

Връзка към коментар

В момента съм 10 км над земята, в самолет Airbus 319 на JetBlue Airways, летейки по маршрута Ню Йорк - Лас Вегас.

 

Има интернет на борда. Безплатен... Нямам какво повече да добавя, освен че JetBlue ме спечелиха завинаги.

 

P.S. Сънят ми отиде на кино :)

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Във Вечния град.

Не се бехме разбирали с Папата да се посрещаме още от летището с с такива порои, но после за коцпансация имаше дъга , двойна ;)

post-139-0-24474100-1417737230_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 16
Връзка към коментар

В момента съм 10 км над земята, в самолет Airbus 319 на JetBlue Airways, летейки по маршрута Ню Йорк - Лас Вегас.

 

Има интернет на борда. Безплатен... Нямам какво повече да добавя, освен че JetBlue ме спечелиха завинаги.

 

P.S. Сънят ми отиде на кино :)

Ееее, това с нета на борда, голям кеф! До сега не ми се е случвало. :)

Връзка към коментар

Не чак в момента, но до преди малко бях ей тук, на високо :-)

Фичо, къде е туй на високо? :lol:  Пусни една снимка, че да ти завидим.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След 2 дни комерсиален туризъм из Лас Вегас днес ми предстои нещо по-интересно. В момента е 5:15 сутринта и след малко тръгвам в посока Гранд Каньон. Очаква ме 420 км шофиране из Невада и Аризона, нямам търпение...

  • Харесвам 20
Връзка към коментар

В периферията на тайфуна Руби във Филипините.

Блокирани сме на остов Негрос, Не  ще можем да се измъкнем скоро. Днес бяхме на плаж....

 

Не натискам бутона "Харесва ми", защото не ми харесва това, което се случва... Исках да чета и да гледам снимки от Корон и Ел Нидо... Пожелавам ви да се оправи времето в най-скоро време!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 Очаква ме 420 км шофиране из Невада и Аризона, нямам търпение...

Eхааа, яко. :)

освен да ти пожелая лек път и готини емоции

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • master_of_germs
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.