Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Мери, коя бира повече ви хареса - алт или кьолш?

 

И от мен коледно настроение - днес бяхме в Аахен, първо напазарувахме шоколади от фабриката на Линд, а след това се разходихме из базара между катедралата и кметството. Приказно красиво, но и препълнено.

post-367-0-99938500-1417904245_thumb.png

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

В периферията на тайфуна Руби във Филипините.

Блокирани сме на остов Негрос, Не  ще можем да се измъкнем скоро. Днес бяхме на плаж....

 

Дано бързо да отмине . Много ли ви се обърка програмата?

Връзка към коментар

Дано бързо да отмине . Много ли ви се обърка програмата?

Ами засега изпускаме плуването с китовите акули и тура на остров Бохол ( за наблюдение на терсиерите - миниатурните маймунки и шоколадовите хълмове))

Най-страшно ще стане, ако и във вторник си пропуснем полета Себу - Корон.

Тогава вече ще го отчета като огромен провал, въпреки, че не зависи нищо от мен.

Засега постоянно посещаваме морската администрация за пресни новини, но никой не си дава зор, и въпреки, че няма почти нищо, надали ще отменят скоро кодовете за опасност и възстановят корабоплаването...

Редактирано от ruwenzogy
Връзка към коментар

Ами засега изпускаме плуването с китовите акули и тура на остров Бохол ( за наблюдение на терсиерите - миниатурните маймунки и шоколадовите хълмове))

Най-страшно ще стане, ако и във вторник си пропуснем полета Себу - Корон.

Тогава вече ще го отчета като огромен провал, въпреки, че не зависи нищо от мен.

Засега постоянно посещаваме морската администрация за пресни новини, но никой не се дава зор, и въпреки, че няма почти нищо, надали ще отменят скоро кодовете за опасност и възстановят корабоплаването...

Георги да сложи един бутон "не ми харесва", макар че щом си писал сте добре и на сигурно място. 

 

Хубаво е, че ситуацията се подобрява, има време до вторник. Дано се наредят нещата. Поздрави.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мери, коя бира повече ви хареса - алт или кьолш?

 

...

Понеже пих бира само в Дюселдорф, казвам алт. :)

Беше много хубава и бирата и заведението, в което я пихме.

Ето я:

 

PC060712.JPG

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Ами засега изпускаме плуването с китовите акули и тура на остров Бохол ( за наблюдение на терсиерите - миниатурните маймунки и шоколадовите хълмове))

Най-страшно ще стане, ако и във вторник си пропуснем полета Себу - Корон.

Тогава вече ще го отчета като огромен провал, въпреки, че не зависи нищо от мен.

Засега постоянно посещаваме морската администрация за пресни новини, но никой не си дава зор, и въпреки, че няма почти нищо, надали ще отменят скоро кодовете за опасност и възстановят корабоплаването...

 

Оги, колкото и да е тривиално успокоение, важното е че сте живи и непокътнати. От това по-голям не-провал само здраве! 

Връзка към коментар

Поздрави от слънчева и прекрасна Валенсия :) Днес в Испания е национален празник и разминаването по улиците е почти невъзможно, страшен купон от сутринта :)

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Oбожавам испанскита fiesta . Благородно ти завиждам

 

Поздрави от слънчева и прекрасна Валенсия :) Днес в Испания е национален празник и разминаването по улиците е почти невъзможно, страшен купон от сутринта :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добро утро от Калифорния (тук в момента е 8 сутринта).

 

Настаних се при едни приятели, на около 90 км. от Лос Анджелис. В момента пием кафе на верандата на къщата им, която е с невероятно красива гледка към езерото Елсинор. Като се поразсее сутрешната мъгла ще пусна и снимка.

 

Малко по-късно започвам да правя планове :)

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Добро утро от Калифорния (тук в момента е 8 сутринта).

 

Настаних се при едни приятели, на около 90 км. от Лос Анджелис. В момента пием кафе на верандата на къщата им, която е с невероятно красива гледка към езерото Елсинор. Като се поразсее сутрешната мъгла ще пусна и снимка.

 

Малко по-късно започвам да правя планове :)

А аз мръзна в офиса. Обзе ме грозна завист. :)

Връзка към коментар

Добро утро от Калифорния (тук в момента е 8 сутринта).

 

Настаних се при едни приятели, на около 90 км. от Лос Анджелис. В момента пием кафе на верандата на къщата им, която е с невероятно красива гледка към езерото Елсинор. Като се поразсее сутрешната мъгла ще пусна и снимка.

 

Малко по-късно започвам да правя планове :)

Добре дошъл в моята часова зона :). Joshua Tree Park и San Diego са ти наблизко :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След Георги Матеев е трудно да се похвалиш къде си, но Варна ме изненада много приятно с коледния си дух, че не може да не се отбележа от тук.

Навън е приятно и празнично украсено, а при мен звучи приятна испанска мелодия на китара на живо. Тапас с чаша винце, идеален завършек на деня.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Отмaрям крaй бaсейнa нa пореднaтa "поусaдa", след темперaтурно тежкия (ок. 40 °С), но много приятен и нaситен с емоци ден крaй водопaдите Игуaсу. Този път от aржентинскa стрaнa в Puerto Iguazu.

post-72-0-71628900-1418355583_thumb.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Отмaрям крaй бaсейнa нa пореднaтa "поусaдa", след темперaтурно тежкия (ок. 40 °С), но много приятен и нaситен с емоци ден крaй водопaдите Игуaсу. Този път от aржентинскa стрaнa в Puerto Iguazu.

attachicon.gifCAM00537.jpg

А къде ти е кайпиринята? ;) ;) ;)

Връзка към коментар

Леле, каква красота!!! А Ушуая аз я свързвам основно с " Ушуая - предаване за силните усещания...." хахахаха. Уникално, приходи ми се. Весело изкарване!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Кичо, стига си сменял темите - верните фенове не знаят къде да те следят! :lol:B)

Уточнявaм:

В тaзи, в "мaлко известните летищa", "Occupy window seat", зaщото кaто летя отгоре виждaм местa, които трудно може дa си предстaви човек, aко не прелети нaд тях. И в дневникa, зa който мaлко не остaвa време нaпоследък. Ще го допълня и него...

 

Леле, каква красота!!! А Ушуая аз я свързвам основно с " Ушуая - предаване за силните усещания...." хахахаха. Уникално, приходи ми се. Весело изкарване!

И aз (и сестрa ми също), свързвaхме името със същото предaвaне, допреди дa речем 10 години :D Когaто проверих и рaзбрaх кaкво ознaчaвa, реших че един ден ще го посетя и видя с очите си.

 

Пропускът попрaвих по възможно нaй-добрият нaчин - с идвaне нa място. Пожелaвaм ти и ти дa го попрaвиш по този нaчин! :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • master_of_germs
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.