Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

На път за Найроби с 10-часов стоп в Саудитска Арабия. На място ще пробвам един трик да взема транзитна виза за бърза разходка из Jeddah, стискайте ми палци!

  • Харесвам 41
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

На път за Найроби с 10-часов стоп в Саудитска Арабия. На място ще пробвам един трик да взема транзитна виза за бърза разходка из Jeddah, стискайте ми палци!

Жоре, стискам ти палци! Просто бъди една идея по-внимателен с щенията си там. Твоята широкоскроена природа може да има лек проблем, ако не се постесни. И много внимателно със снимките! 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Rainy каза:

Жоре, стискам ти палци! Просто бъди една идея по-внимателен с щенията си там. Твоята широкоскроена природа може да има лек проблем, ако не се постесни. И много внимателно със снимките! 

Алооо, аз даже дълъг панталон специално си обух за да не притесня някой на борда на Saudi Airlines. Ще бъда много примерен, обещавам, само да ме пуснат за няколко часа :) Аз особени щения нямам, освен едно бързо кръгче да врътна...

  • Харесвам 11
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 5 минути , Георги Матеев каза:

Алооо, аз даже дълъг панталон специално си обух за да не притесня някой на борда на Saudi Airlines. Ще бъда много примерен, обещавам, само да ме пуснат за няколко часа :) Аз особени щения нямам, освен едно бързо кръгче да врътна...

Пожелавам ти искрено успех! :wub: Ти си мъж и не вярвам да имаш големи дертове, но си и много свободолюбив - част от наттюрела ти е, и можеш без да искаш да снимаш някоя арабка или да гледаш неподходящо - без за теб да е неподходящо! Споделям само за да ти спестя дертове, не да те напрягам. Желая ти забавление! (Вътрешно :lol:)

Редактирано от Гост
Връзка към коментар
В момента, Rainy каза:

Пожелавам ти искрено успех! :wub: Ти си мъж и не варвам да имаш големи дертове, но си и много свободолюбив - част от наттюрела ти е, и можеш без да искаш да снимаш някоя арабка или да гледаш неподходящо - без за теб да е неподходящо! Споделям само за да ти спестя дертове, не да те напрягам. желая ти забаление! (Вътрешно :lol:)

Няма да снимам въобще по принцип. А ако стане някакъв проблем просто ще кажа, че познавам Rainy! :)

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
В момента, Георги Матеев каза:

Няма да снимам въобще по принцип. А ако стане някакъв проблем просто ще кажа, че познавам Rainy! :)

Ако не снимаш няма да ти признаем, че си бил там :) Поне един фотошоп направи ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , Topfly каза:

Ако не снимаш няма да ти признаем, че си бил там :) Поне един фотошоп направи ;)

Аз да не съм Спас :lol:

  • Харесвам 3
  • Смея се 14
Връзка към коментар

Разболяла се в неподходящо време и на неподходящо място, наблюдавах как испанците (валенсианците) отбелязват националния си празник. Снимките са от вчера, но едва днес имам читав нет. И продължавам да се боря с вируса и в Малага :( Голямо подсмърчане пада и гърлобол....... но ще трябва да го преборя. ;) IMG_20171012_182635508.jpg.27b3d80edbf1cbc21d86cc5e70091e30.jpgIMG_20171012_184309442.jpg.7585cc23687b81f47d01739af0a2c410.jpg

 

Не знам дали е истински жител на Валенсия, но пък се старае в продукцията си ;)

 

IMG_20171012_184623826.jpg.c0a4c1647d4992d5438b98da87c92ea2.jpg

 

И една Малага за финал (от цялата работа така се зашеметих, че знамето остана в куфара, но съм го документирала на други красиви места по Андалусия)

 

IMG_20171013_162744167.jpg.80c7681b8a89bccafd5292e1d5d418d7.jpg

 

 

  • Харесвам 30
Връзка към коментар

Съвсем очаквано саудитците ме отрязаха за транзитна виза, като не помогна нито тайното ми оръжие (резервация за летищния хотел, който е буквално на 100 метра след паспортен контрол) нито жалния ми поглед на заблуден европеец :) Преглътнах поражението като се забих в местния лаундж, където се наливам с минерални водички поради липса на алкохол. Ама пък хумусът им е страхотен. Апропо, летището в Jeddah категорично е най-гнусното, което съм виждал някога, и ако не беше бизнес салона вече щях да съм си прерязал вените :lol:

  • Харесвам 8
  • Шок 8
  • Смея се 9
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 6 часа, Георги Матеев каза:

Съвсем очаквано саудитците ме отрязаха за транзитна виза, като не помогна нито тайното ми оръжие (резервация за летищния хотел, който е буквално на 100 метра след паспортен контрол) нито жалния ми поглед на заблуден европеец :) Преглътнах поражението като се забих в местния лаундж, където се наливам с минерални водички поради липса на алкохол. Ама пък хумусът им е страхотен. Апропо, летището в Jeddah категорично е най-гнусното, което съм виждал някога, и ако не беше бизнес салона вече щях да съм си прерязал вените :lol:

Аз си мислех, че тайното ти оръжие е да ти прилошее и да са принудени да те закарат до близката болница за преглед :lol: Можеше да изядеш един тебешир и да вдигнеш малко температура ;) Аз се бях разбрал с няколко тайни агентки да те снимат, но ти провали плановете ;)

 

saudi-women.jpg

  • Харесвам 4
  • Смея се 11
Връзка към коментар
преди 6 часа, Георги Матеев каза:

Съвсем очаквано саудитците ме отрязаха за транзитна виза, като не помогна нито тайното ми оръжие (резервация за летищния хотел, който е буквално на 100 метра след паспортен контрол) нито жалния ми поглед на заблуден европеец :) Преглътнах поражението като се забих в местния лаундж, където се наливам с минерални водички поради липса на алкохол. Ама пък хумусът им е страхотен. Апропо, летището в Jeddah категорично е най-гнусното, което съм виждал някога, и ако не беше бизнес салона вече щях да съм си прерязал вените :lol:

А може би има алкохол някъде на по-закътано място. Поразходи се, поразгледай.

В Бахрейн беше леко скрит, но ние го открихме. Имаше голям избор.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Dani Magelan каза:

Ти по-добре кажи какво е да спиш в замък.

Почувства ли се благородник за един ден?;)

Беше доста хладно :biggrin:

Ако това е чувството, значи съм се почувствал.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   5 магеланци

    • elenitta
    • deyan
    • traveler
    • Дани Магелани
    • Kamen
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.