Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 1 час, stefanrusev каза:

Datong, Китай - https://cn.bing.com/images/search?q=datong&FORM=HDRSC

(линкът е през bing защото чичко гугъл тук не е добре дошъл, а да качиш снимки си е мазохизъм)

В смисъл, че от Китай не можеш да качиш снимки в сайта ли? Ако е така, аз как ще се хваля ;)след месец:lol:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 10 часа, Емика каза:

На "Райко Алексиев" да не са открили някой туристически обект, пък ние да сме го пропуснали?:search:

Ха ха :) това и мен ме изненада....просто като  "новак" разучавам възможностите на форума. А знаеш ли? Понякога може и да се изненадаш, какво има наоколо....

Връзка към коментар
преди 13 часа, stefanrusev каза:

Datong, Китай - https://cn.bing.com/images/search?q=datong&FORM=HDRSC

(линкът е през bing защото чичко гугъл тук не е добре дошъл, а да качиш снимки си е мазохизъм)

Тъкмо вчера го вкарах в програмата и зациклих. Би ли споделил от там накъде и с какво продължаваш? Аз искам към Сиан, но влаковете нещо....има само един директен и много бавен.

Връзка към коментар
преди 2 минути , slujitel каза:

Тъкмо вчера го вкарах в програмата и зациклих. Би ли споделил от там накъде и с какво продължаваш? Аз искам към Сиан, но влаковете нещо....има само един директен и много бавен.

@slujitel, ще споделиш ли програмата си? Благодаря? (Извинявам се за офтопика).

Връзка към коментар
преди 57 минути , slujitel каза:

Тъкмо вчера го вкарах в програмата и зациклих. Би ли споделил от там накъде и с какво продължаваш? Аз искам към Сиан, но влаковете нещо....има само един директен и много бавен.

нощен в 22:30 до Pingyao, разглеждане 2-3 часа и бързият в 10:03 до Сиан. Само че трябва да платиш до Linfen че нещо не се получаваше. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 42 минути , Георги Матеев каза:

Буджумбура - столицата на Бурунди:)

094035.jpg

Световният доклад на Обединените Нации за най- щастлива нация за 2017 отрежда на Бурунди незавидното предпоследно място от изброените 155 държави.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/World_Happiness_Report

 

Толкова ли е тегава обстановката или само ние трябва да си мислим, че това е най-нещастното място на света, ако се вярва на някакви си доклади правени от хора, които най-вероятно не са и стъпвали по тези ширини?

Редактирано от Двуцветко
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , Двуцветко каза:

Световният доклад на Обединените Нации за най- щастлива нация за 2017 отрежда на Бурунди незавидното предпоследно място от изброените 155 държави.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/World_Happiness_Report

 

Толкова ли е тегава обстановката или само ние трябва да си мислим, че това е най-нещастното място на света, ако се вярва на някакви си доклади правени от хора, които най-вероятно не са и стъпвали по тези ширини?

Съдейки от панорамните гледки от въздуха - в Бурунди няма буквално нищо освен прахоляци и гета, дори природата беше силно невпечатляваща на фона на съседна Руанда, примерно. Асфалтирани пътища не се виждат никъде, дори в столицата. Единственото красиво нещо беше самото летище. Повечето хора изглеждаха бая смачкани, та нищо чудно в доклада на ООН да има истина. Както се казва - винаги може да е по-зле и не е лошо да си го припомняме понякога...

  • Харесвам 8
  • Шок 3
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 19 минути , Dani Magelan каза:

Кой кого се опитва да изяде?

Ние опитахме да хапнем един в Камбоджа, приготвен от готвач французин, но не успяхме, че беше жилав.:lol:

Хаха не знам кой кого но така се бяха камуфлажирали, че и дума не ложе да става да стъпиш на брега :)

Връзка към коментар

Hallelujah Mountain, Zhangjiajie (Джандзадзе)  

20171020_112140.jpgСнимката е правена с таблет а и времето не беше подходящо или по-скоро нямам фотошоп под ръка, но важното е че се домъкнахме и до тук!

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 44
  • Шок 1
  • Браво 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.