Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Супер, ама отиди да гледаш Цвети Пиронкова, около 17 часа играе срещу Симона Халеп...мач мечта за мен...

Еееех, защо не каза по-рано? Имам купени билети, но...за друго място. Бих гледала Цвети с удоволствие. Дали да не пуснем една тема за предстоящи такива събития? :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Привет от Раджастан - току-що пристигнах в Джайпур след сутрешно разглеждане на Фатехпур Сикри и последвало 4-часово клатушкане с колата. Интернетът отново е супер бавен, та пак не мога да пусна снимки от Агра и Ню Делхи.

 

До момента научих няколко неща за Индия:

 

1) Всяко ядене е люто без изключение. Дори и 40 пъти да повториш накрая все има нещо, дето люти.

2) Винаги носи дребни пари за бакшиш. Иначе те гледат с поглед "тоя па мизерен европеец/американец".

3) Всички шофьори и пешеходци са безсмъртни по пътищата.

4) Изненадах се да разбера, че Индия не се води официално хинду държава, а е най-голямата демокрация в света.

5) Крави. Много крави. Навсякъде и по всяко време. И изникват най-внезапно.

 

Продължавам утре с разглеждане на забележителностите в Джайпур и околия.

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Айде тогава малко да "поохладя страстите", защото аз съм в Боженци ;)

 

 

attachicon.gif20150218_155542_ff.jpg

attachicon.gif20150218_154708_ff.jpg

attachicon.gif20150218_154835_ff.jpg

Еми, па да ти кажа, в Боженци си е по хубаво. Да не се обиди Уилки, ама тази снежна приказка на снимките е невероятна!

Как беше - от Искъро...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Че е хубаво, хубаво е, но тук не ги мерим различните хубости колко са хубави ;) , а и всяка хубост си има своята спецефична хубавина ;),   така че нека да имаме възможност и късмет да видим много и различни хубави хубости, хубави по различен начин  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Фичоо, май не се изразих разбираемо. Аз съм тази, дето все нашето си ми е по по най от всичко на света. За мен от Искъро и тн... Самоиронизирах сееее.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Останах без думи, определено има някаква магия в това място.

 

tajmahal.jpg

Нали ? Колкото и да си го гледал на живо е нещо изключително ...едно от най-красивите неща които съм виждал.

 

No spicy е точно нашата представа за люто , а от това което те имат за нормално се разплакваш , от това дето имат за люто пощръкляваш :)

Освен крави има и доволно много биволи и черни прасета свободни по улиците ...най-голямата демокрация в света ;)

Иначе аз съм в Барселона за уикенда на 100-ина метра от "Ла Педрера"

Това , че е малко преди полунощ не спира азиатски туристи да се гърчат във всевъзможни пози за снимка дори в момента :)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Даже слона си умира от кеф :)

Как няма да си умира от кеф,като самият виден магеланец Георги Матеев го е яхнал :D

И да е все пак по темата - в момента съм на работа :)

Редактирано от Костов
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз още не съм поздравявала от Шри Ланка ;)

Прекарахме два абсолютно съвършени дни, пътувайки с два самолета, един влак, 6 автобуса и четири тук тук. Хах, много е забавно да видиш европейци в обществения транспорт :) По някаква причина всички туристи са светли и руси и си личим от километри. Толкова е видимо, че не сме от тук, че ни трябваха цели три дни, за да получим люта храна. И то лютото ни го дадоха отделно, изцяло на наша отговорност да тестваме.

Плажовете бяха чисти, улиците също, навсякъде е изключително красиво. Днес вече се позиционирахме в градче и къща, които по никакъв начин не се различават от циганско гето, освен с палмите и отново уникалната природа. Бях почнала да се притеснявам, че цялата ми предварителна настройка, създадена от Сънчо, ще си остане непотребна в Шри Ланка. Ок, и тук ми харесва, ще преживея нощта.

Нямам снимки на този телефон, друг път ще илюстрирам многословието си.

Да ни стискате палци да видим утре леопарди. На китовете видях основно опашките, а това не е достатъчно: )

  • Харесвам 26
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • dimitrov6
    • Blagovesta78
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.