Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Ето го леопарда - въобще не се впечатлявя от зяпачите.

 

Качеството на снимката е "мобилно". Бонус - завъртяна!

 

Yala NP, Sri Lanka

post-1041-0-33637900-1424588631_thumb.jpg

Редактирано от Gentleman Basta
  • Харесвам 20
Връзка към коментар

Успяхме да изкачим Adam's peak вчера. Беше много освежаваща разходка по стръмни стълби от 1 до 9:30am ;)

Това май е най-якото нещо, което съм праавила в живота си, а изгревът на върха ми достави страхотно удоволствие и еуфорията на всички наоколо беше повече от заразителна.

Та..понеже явно не ни беше достатъчно това упражнение, отидохме на четиричасов тук тук тур до водопади и чаени плантации.Изненадващо ни осигуриха и над час ходене в джунглата в дъжда за разкош, а бяхме питали стотина пъти дали включва и разходка. С две думи ни довършиха.

Снимки няма, употребих 1час да прикачвам три, но нетът ми умря. Когато се върна ще се постарая да покажа защо това ми изглежда като най-красивото място на света : )

  • Харесвам 22
Връзка към коментар

Поздрави от слънчево Малмьо. Заедно с Анджелика го изръжкахме за 3-4 часа, а даже и повторихме някои места.

attachicon.gifIMG_20150227_132501.jpg

Ами,Йоресунд бридж и продължавайте с Копенхаген.... :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Поздрави от слънчево Малмьо. Заедно с Анджелика го изръжкахме за 3-4 часа, а даже и повторихме някои места.

attachicon.gifIMG_20150227_132501.jpg

Ох, че красивооооо! Дай, още малко слънце, моля! :) :) :)

Връзка към коментар

Шри Ланка е магическо място! Толкова по много от всичко! Гарвани, слонове, маймуни, магарета, питомни катерици! И този топъл океан! А колко е зелено! И вкусно! И хората са така мили и отзивчиви!Красота! Този път наистина мисля да напиша пътепис. Ще видим кога ще сколасам. П. П. Прикачването на снимки е невъзможно от тук

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Статуята от скоро ли е, на Рупите ли е?

Ходила съм преди 3 години, но не съм я виждала...

Май годините са били 4  :blush:

Редактирано от noshtna_ptica
Връзка към коментар

Много хубаво място е това, много красива църква. :) И аз не съм виждала тази скулптура, явно съм била там преди 2011.

Матеев, а това с кръста пак ли е там?

Връзка към коментар

След 4 месеца застой и от втори опит /едни изгорели билети / съм в Барселона, на път за Тенерифе. Уморена, измръзнала и доволна след 5 часа ще ставам за нов полет. Размествам класацията на градовете. Мога да остана да живея тук. Много ми хареса.

Редактирано от lesy
  • Харесвам 15
Връзка към коментар

В Негомбо съм. След пет чaсa тръгвaме към летището и утре имaме цял ден в Дубaй. Ще пътувaме с Елоенa от форумa и нейнaтa 4-кa. Инaче тъкмо гледaх, че Дубaй е aктуaлен. A други ден в девет пътувaме с aвтобус нa Метро от Истaнбул фо София. Знaм че и тaм ще имa мaгелaнци, но вероятно ще сa с по-късен aвтобус.
 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.