Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 6 часа, Rainy каза:

Леле, какви цветя м. януари... 

Това е островът на цветята. И на вечната пролет. Тук сезони няма, почти. Чудно е... Любимо мое място. Планирай ;)

Връзка към коментар
преди 9 минути , Боби каза:

Това е островът на цветята. И на вечната пролет. Тук сезони няма, почти. Чудно е... Любимо мое място. Планирай ;)

Благодаря ти! :) Много сериозно съм го загледала за Нова Година и почти планирам... хаха... Ако не намалят цените на полетите, обаче (£350), сериозно ще се колебая... Чакам промоция на TAP :)

Връзка към коментар
преди 8 часа, Rainy каза:

P.S. ...или зимното разписание на Easyjet :) 

Аз ще съм там от 6 до 12 март. Има добри цени на нискотарифните. Поне за уикенда може да дойдеш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , Dani Magelan каза:

Аз ще съм там от 6 до 12 март. Има добри цени на нискотарифните. Поне за уикенда може да дойдеш.

Благодаря ти за предложението искрено, но нямам начин. Само пътуването ми е два плътни дни в двете посоки, а нямам кьрав ден излишен отпуск... Иначе да, цените са много добри. И определено гледам за Нова Година и фойерверките на Фуншал (26.01 - 01,01) - ако намеря сегашните нива на цени :) 

Връзка към коментар
преди 2 минути , Rainy каза:

@домосед, казвала ли съм ти колко те мраза :( 

Ех, сега, аз и много други да не казваме колко хора тук "мразим", вкл. и теб. Погледни магеланеца с поста преди @домосед! Няма такава зареждаща "омраза"! :lol:

  • Харесвам 4
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.