Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Честита Баба Марта  от  Болоня !

 

attachicon.gifSDC13741.JPG

Е как е възможно...?

Ние бяхме във Венеция на 1-ви...предния ден на път от Швейцария за Венеция предожих на половинката да кривнем към Болоня вместо към Венеция, че вече сме били там, ама не ми мина номера...Жалко, Оги, можеше да се засечем някъде там...:(

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В момента съм в едно кафе в Копенхаген и слушам джаз музика. Тези датчани се оказаха много стилен народ - изискана архитектура, по суперите им вкусотии всякакви, все едно че са събрали италианската и френската кухня, доста стилно облечени датчанки и за капак три слънчеви и топли дни.

Утре се връщаме, без да сме се избили или изпокарали с Анджелика, хахаха.....

 

post-514-0-52353200-1425580732_thumb.jpg

Редактирано от mililia
  • Харесвам 23
Връзка към коментар
Георги Матеев

Утре се връщаме, без да сме се избили или изпокарали с Анджелика, хахаха.....

 

Никога не е късно :P

 

Поздрави и на двете пътешественички :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ние вече сме в Есауира.Утре продължаваме към Казабланка.Засега пътуването е чудесно,макар че откакто сме на атлантическото крайбрежие,не се чувствам в Мароко.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Тъпча се с фурми в хотела в Казабланка.

с Казабланка ударихме греда.Освен една джамия няма нищо друго.Категорично не я препоръчвам.Ще пиша подробно като се приберем,защото в момента пиша от телефон и ми е трудно...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Puerto Iguazu,след малко яхам автобуса за 26 часово пътуване към Салта.Живот и здраве,после пустинята Атакама.

Редактирано от malkia
  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Смуча кайпириня във Фоз до Игуасу, а по-рано днес, на водопадите, съвсем случайно се засякохме и запознахме с друг магеланец - malkia :)

И фланелката с магеланското лого помогна за разпознаването :) :) :)

post-139-0-33240000-1425873992_thumb.jpg

post-139-0-46437500-1425874088_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 46
Връзка към коментар

И един запис от Северна Америка. След като за два дни изминахме към 40 км пеш в студения, но все пак уникален Ню Йорк, днес с удоволствие събираме витамин Д по плажовете около Форт Майърс. Видяното от Флорида надминава очакванията ми - перфектна инфраструктура, природа, време, липса на стрес. Ако можех, направо бих имигрирала тук.

Редактирано от Masmiya
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

О, да, пълно е с пенсионери. Но щом предпочитат именно тук да си харчат милионите на старини явна има защо. Поне ако човек обича спокойствието и липсата на стрес, това е мястото. Тук са най - спокойните шофьори, сред които съм карала. Няма бързане и клаксони, всичко е easy.

Иначе сме отседнали през airbnb при млада двойка с къща на два етажа, куче, барбекю в задния двор, мега спокоен, зелен и чист квартал.

Редактирано от Masmiya
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.