Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 45 минути , Rainy каза:

@Боби, няма да ти стане нищо, ако напишеш една думичка към снимката :lol: Много красиво иначе...

Не съм Боби, но да отговоря, че той сигурно има доста по-интересни неща за правене.;)

Снимката е от Мексико сити. На нея се вижда сградата на Двореца на изкуствата/Palacio de Artes. Предполагам, че снимката е направена от Torre Latinoamericana. Чудно място, а снимката наистина е много красива.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Rainy каза:

@Боби, няма да ти стане нищо, ако напишеш една думичка към снимката :lol: Много красиво иначе...

преди 56 минути , mililia каза:

Снимката е от Мексико сити. На нея се вижда сградата на Двореца на изкуствата/Palacio de Artes. 

Точно бях започнал леко да се притеснявам и си викам: ", тц, тц, тц, хората пускат някакви известни сгради от някоя вероятно европейска столица, които всеки средноинтелигентен и среднобразован човек би тярбвало веднага да познае и затова няма нужда от пояснения, а ти въобще не можеш да се сетиш какво е това...:unsure:"
:biggrin:

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
Преди 1 час, mililia каза:

Не съм Боби, но да отговоря, че той сигурно има доста по-интересни неща за правене.;)

Снимката е от Мексико сити. На нея се вижда сградата на Двореца на изкуствата/Palacio de Artes. Предполагам, че снимката е направена от Torre Latinoamericana. Чудно място, а снимката наистина е много красива.

Няма как да е от Torre-то, защото то не е фронтално срещу музея. Там има една средно висока сграда, в която има кафене. Може би е от там :D

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, ACM каза:

Няма как да е от Torre-то, защото то не е фронтално срещу музея. Там има една средно висока сграда, в която има кафене. Може би е от там :D

Преминаваме към нова тема "Познай от къде е снимано"

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 4 часа, ACM каза:

Няма как да е от Torre-то, защото то не е фронтално срещу музея. Там има една средно висока сграда, в която има кафене. Може би е от там :D

Имаме познал ;)

От кафенето на Seers е. Жалко, че не сервират алкохол в това кафене:biggrin:

Мобилният интернет тук е скъп, но пък скапан и не ми се получават постовете, да ме извиняват @Rainy и @Фичо

Връзка към коментар

В най-голямата газова (LNG) база на National Grid (английският НЕК), захранващ 20% от националната мрежа и притежаващ най-огромните танкери на територията на Кралството. Тук пристигат танкерите с газ от Залива. За всеки, обичащ техниката, би било огромно ментално удоволствие :)

 

IMG_2234.jpg.9032052ee67b4733bc71e5dee27a4bff.jpg

Връзка към коментар
преди 40 минути , Rainy каза:

В най-голямата газова (LNG) база на National Grid (английският НЕК), захранващ 20% от националната мрежа и притежаващ най-огромните танкери на територията на Кралството. Тук пристигат танкерите с газ от Залива. За всеки, обичащ техниката, би било огромно ментално удоволствие :)

 

IMG_2234.jpg.9032052ee67b4733bc71e5dee27a4bff.jpg

Впечатляващо! Чудно, че дават да се снима.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , naTpuoT каза:

Впечатляващо! Чудно, че дават да се снима.

Това е снимка от мрежата, иначе същото го виждам на няколко метра от мен :) Не посмях да снимам...

P.S. isle of Grain.

Връзка към коментар
преди 39 минути , Rainy каза:

Това е снимка от мрежата, иначе същото го виждам на няколко метра от мен :) Не посмях да снимам...

P.S. isle of Grain.

Разгледах го подробно,ама да ти кажа, макар че обичам техниката не се изкефих ментално. Сигурно вече я недолюбвам.:(

Връзка към коментар

Чао на Палма де Майорка. Няколко часа тук само ми дадоха идеята, че това местенце изобщо не е лошо да се посети още веднъж за няколко дни поне. Красота, палми, зеленина, архитектура, спокойствие, космополизъм, история, традиция, приемственост, откъснатост от света, безвремие, яхти, яхти и пак яхти. Това мога да кажа с няколко думи.

А кораба Costa Diadema е пълен с българи. Всеки ден откривам нови. Да чуеш наша реч вече престана да бъде сензация. :)

DSC_0064.JPG

  • Харесвам 25
Връзка към коментар

В шинкансена на път за Фукуока, някъде след Нагоя в момента. Пиша и изпращам в реално време  снимка. Не видях Фуджи нито на отиване, нито на връщане от Токио.

IMG_20180411_184913.jpg

  • Харесвам 24
  • Шок 1
Връзка към коментар

Occidental Xcaret

За първи път на ол инклузив и засега ми харесва, а още съм на втората маргарита :beach:

Сградите на хотела са сред парк-джунгла, пълно е с птици, еноти, рибки и рачета, игуани и други още незабелязани животинки. 

За да е пълна идилията, с добро причакване за оферти, цената на вечер е 110 евро за около 100 квадрата апартамент :biggrin:

IMG_20180411_110215_717.jpg

Връзка към коментар
Преди 1 час, Боби каза:

Мексико, Ривиера Мая

Офф: през коя търсачка “удари” тази прекрасна оферта за хотела?

 

Оглеждам се и аз за Мексико в периода ноември - февруари!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , stanislavpp каза:

Офф: през коя търсачка “удари” тази прекрасна оферта за хотела?

 

Оглеждам се и аз за Мексико в периода ноември - февруари!

Booking, без право на анулация, но си взеха парите едва на чек ин и то с Дайнърс B)

Цената се задържа около седмица и после скочи на "нормалните" нива. Излизат и други ол ин чат пат, трябва да се следи. Първо вземи билетите, пък за хотел ще се оглеждаме дружно.

Връзка към коментар
преди 49 минути , Боби каза:

Booking, без право на анулация, но си взеха парите едва на чек ин и то с Дайнърс B)

Цената се задържа около седмица и после скочи на "нормалните" нива. Излизат и други ол ин чат пат, трябва да се следи. Първо вземи билетите, пък за хотел ще се оглеждаме дружно.

Признала съм те за цар  на резервациите! Вече съжалявам, че бързо отхвърлих идеята за Мексико! Май рискът там е само от гадинките, но не и от местните.

Връзка към коментар

И нямаше как да не се изкуша да си поръчам и любимото ми ягодово дайкири. А чашата е бонус. Остава за мен.

Наздраве, магеланци!

Япония не е страшна! Стягайте куфарите! Има защо! Мнооого!

IMG_20180412_120228.jpg

  • Харесвам 18
  • Браво 1
Връзка към коментар

И да не си помислите, че пия от сутринта! Сега е 12,31 японско време. Тъкмо за коктейли.:)

Добро утро на събуждащите се магеланци! 

Поздрави!

От страната на отдавна изгрялото слънце!

Редактирано от Дани Магелани
  • Харесвам 7
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Добро утро от WOW Истанбул!

Отново сме тук, след малко отиваме на изложението, а после - на Султанахмет, да видим килима от лалета, който са направили вчера, в наша чест:))))

Времето е чудесно,настроението, още по -чудесно.

3928B269-C8E0-446B-8091-5243DC630AE9.thumb.jpeg.a2ff80d4df3ec0a18771748d255acbbe.jpeg

 

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 21
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.