Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Плуване в сеноте - чек.

И доста ми хареса. Това точно е Шкекен Xkeken до Баядолид. Без тълпи като на Ик Кил, без задължителни жилетки. Водата беше идеално чиста и плуваха много рибки.

20180416_155156.jpg

Връзка към коментар
преди 3 часа, Боби каза:

Плуване в сеноте - чек.

И доста ми хареса. Това точно е Шкекен Xkeken до Баядолид. Без тълпи като на Ик Кил, без задължителни жилетки. Водата беше идеално чиста и плуваха много рибки.

20180416_155156.jpg

Чудно е! Ама и в Ик Кил жилетките не са задължителни.

 

@Боби, ако сте все още в района на Байадолид може да отскочите до Rio Lаgartos. Там е отишло фламингото след като е отлетяло от Селестун. Може да го включите в ден заедно с Ек Balam и Los Colorados.

 

Редактирано от mililia
Връзка към коментар
Преди 1 час, Роца каза:

Днес се разходихме из Рибовиле, Хунавир, Риквир и Кайзерсберг, сред лозята на Елзас :

20180417_110052_Richtone(HDR).jpg

20180417_122330_Richtone(HDR).jpg

20180417_152028_Richtone(HDR).jpg

20180417_171312_Richtone(HDR).jpg

20180417_164852_Richtone(HDR).jpg

20180417_180606_Richtone(HDR).jpg

Еххххх..... френски села!     :clapping:                                                                                                          

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 3 минути , Rainy каза:

@Juliaaa, къде се намира точно това? :) 

Ennis. На 40 км северно от Лимерик. Това е малка горичка с около 100 подобни "къщички" в близост до  градския стадион на Енис. 4 и половина годишната ми дъщеря откачи днес :)

  • Харесвам 8
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 58 минути , Juliaaa каза:

Ennis. На 40 км северно от Лимерик. Това е малка горичка с около 100 подобни "къщички" в близост до  градския стадион на Енис. 4 и половина годишната ми дъщеря откачи днес :)

Чудно! :) Края на м.май съм точно в района и затова питах. Да ви е хубаво!

Връзка към коментар
преди 5 часа, Двуцветко каза:

Баку - поредна дестинация, която задминава всякакви очаквания ..

Чакаме инфо като се върнеш, в онази специална :)тема. Много е хубаво:ok:

Редактирано от Емика
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ден последен. 

Моето Мексико е много противоречиво, дойдох с голям ентусиазъм и ще си тръгна леко разочарован от непукизма на хората тук, от липсата за грижа към клиента и от трудностите да намеря храна, която ми доставя истинско удоволствие.

От друга страна стереотипите паднаха, не всички хора са опасни и страшни, няма пренаселени като в Азия места, дори в Мексико Сити. Морето е лазурно синьо и климатът е чудесен. 

В района сравнявам само с Доминикана, където бих се връщал още много пъти, но вероятно няма да дам втори шанс на Мексико.

:drinks:

20180419_122200.jpg

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.