Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Разбира се , това са японците от Мейджи :)

Дето по Бай Тошово време са им дали закваската и киселото мляко Мейджи има главната заслуга японците да знаят за Бг, а после и Котоошу.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Един вчерашен кадър на водопадите Игуасу, направен от аржентинската страна. Лично мен гледката там ме впечатли доста повече, отколкото от бразилската страна.

 

post-1175-0-77504500-1427407093_thumb.jpg

 

А точно в момента съм на летището в Сао Пауло, чакам си полета за Мадрид и се подготвям психически да умра от скука на самолета на Iberia, който не разполага с никаква персонална мултимедия. Алоо, Iberia, 21 век сме вече.

 

EDIT: Никога не яжте в Pizza Hut в Сао Пауло.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

В полета ми на идване имаше най-качествените персонални монитори които съм виждал , та с твоя късмет като нищо ще случиш на същата машина. Заемай среднния ред и поне си отспи като хората :)

Кажи за пицата ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Прав е Stenk - огледай се към средната редичка в задната част на самолета и веднага щом затворят вратите хващай един ред - доста прилично легълце се получава на 4 седалки и се спи добре - хипваш си вечерята и се опъваш. ;)

Жоро, кой номер ти е полетът?

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар
Георги Матеев

В полета ми на идване имаше най-качествените персонални монитори които съм виждал , та с твоя късмет като нищо ще случиш на същата машина. Заемай среднния ред и поне си отспи като хората :)

Кажи за пицата ?

 

Дано да извадя късмет и да се падна на този самолет. А пицата просто беше покъртително безвкусна, но за сметка на това неприлично скъпа. Е, необявената допълнителна такса "сервиз" беше само 10%  :angry:

 

Прав е Stenk - огледай се към средната редичка в задната част на самолета и веднага щом затворят вратите хващай един ред - доста прилично легълце се получава на 4 седалки и се спи добре - хипваш си вечерята и се опъваш. ;)

Жоро, кой номер ти е полетът?

 

Стига да няма много хора с удоволствие ще го направя... А полетът е 6820.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Стига да няма много хора с удоволствие ще го направя...

Изказвам предположение, че няма да има ;-)

 

 А полетът е 6820.

 

изглежда, че ще летиш на А333, който е с индивидуални монитори на всяка седалка :) , ние на отиваме летяхме на такава конфигурация :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Утре най-после Чичен Итца, купихме си билетите за автобуса.

Пожелавам ти да няма неочаквани спирки, скъпи обяди и ядове, а хубаво време и удоволствие от видяното! :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Поздрави от Бразавил. В ранните часове на днешния ден летях с единствения превозвач между Импфондо  и Бразавил

post-753-0-72763400-1427494506_thumb.jpg

Река Конго малко преди Киншаса и Бразавил

post-753-0-07281000-1427494581_thumb.jpg

От ляво е Киншаса, а от дясно е Бразавил

post-753-0-27640400-1427494652_thumb.jpg

Знамето в Бразавил на фона на река Конго и Киншаса

post-753-0-77326400-1427494732_thumb.jpg

Наздраве на всички в Рибарица

post-753-0-02468100-1427494826_thumb.jpg

 

Утре ми предстои истински екшън - пресичане на реката от Бразавил към Киншаса. Общо взето всички, от които зависи моето преминаване си мислят, че им дължа пари и съответно утре ще си ги поискат. Стискайте палци всичко да е ок.

  • Харесвам 29
Връзка към коментар

Откога чакам новини за това пътуване! Нямам търпение за по-подробен разказ и снимки. Мерси bronco! 

Само се надявам да се прибера жив и здрав, да се нарадвам на сина ми и семейството ми и определено веднага ще започна да описвам пътуването и да помествам снимки. Особено последните няколко дни минах през изумителни места в Конго. В едно от селата по пътя ни казаха, че последния бял човек минал от там е преди 2 години, но не е спрял, а е минал само транзит....

Редактирано от bronco
  • Харесвам 19
Връзка към коментар

В Рибарица... С eloena допиваме ракийката и ви казаваме Добро утрооо, поспаланковцииии!

Ма не сте си лягали ли :unsure: :unsure: :unsure: Браво на вас!

Само се надявам да се прибера жив и здрав, да се нарадвам на сина ми и семейството ми и определено веднага ще започна да описвам пътуването и да помествам снимки. Особено последните няколко дни минах през изумителни места в Конго. В едно от селата по пътя ни казаха, че последния бял човек минал от там е преди 2 години, но не е спрял, а е минал само транзит....

То, твоето, направо много биг адвенчър :rolleyes: :rolleyes: Да се прибереш жив и здрав, да нямаш премеждия, че те чакаме да разказваш :)

Връзка към коментар

След като за мен "вечерта" приключи в 05:30 а новият ден в 05:45 със събуждането на малкия господин,реших да изляза да се разходя.Ето снимка от тази сутрин:

 

Green village-Рибарица

post-259-0-38511600-1427526443_thumb.jpg

 

Извинявам се за лошото качество,но терена бе много тежък. :)

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

След като за мен "вечерта" приключи в 05:30 а новият ден в 05:45 със събуждането на малкия господин,реших да изляза да се разходя.Ето снимка от тази сутрин:

 

Green village-Рибарица

attachicon.gifDSC_0275.JPG

 

Извинявам се за лошото качество,но терена бе много тежък. :)

На мене ми се чини, че не е баш от терена ;) ;) ;) ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.