Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 7 часа, muchachote каза:

Не е ли съвременният град Бергам?

Той е. Пергамон е архитектурният комплекс, обект на ЮНЕКО. Всъшност означава библиотека - една от първите. Отделно в комплекса са акропола, амфитеатър, храмове и др.

C954C9B8-26E1-48BB-9F0A-AEA632D9502A.jpeg

  • Харесвам 27
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 11 часа, Mary каза:

В Истанбул с @Ellena @Ивайла 😊

455F3118-2943-466D-906F-27880F43730D.jpegF026AD31-7664-466D-A0F6-EBAD9AEAFF8D.jpeg

@ven62, чети хубаво кои са девойките, да не се вкараш пак в дългове преди още да си издължил старите... :rofl:

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 5 часа, chandni каза:

@ven62, чети хубаво кои са девойките, да не се вкараш пак в дългове преди още да си издължил старите... :rofl:

Този път съм пълен пас. Даже и теб няма да те тагвам. :tongue:

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 4 минути , ven62 каза:

Този път съм пълен пас. Даже и теб няма да те тагвам. :tongue:

Хитрушко си тииииии!:yahoo:Само така, трайкай си и ги чакай да стъпят накриво!:party:

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 19.08.2018 г. в 19:47, christuff каза:

От там отидохме на Бали - последната снимка е от там.

Аз наистина ще ходя там след десетина дни. И тъкмо щях да питам как е ситуацията във връзка със земетресенията от последните дни. И... абе УмрЕх си от смЕх !!!🤣

Редактирано от Tisho
  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Бишкек, столицата на Киргизстан. Не е някакъв туристически град с атракции като "стар град", древни останки, " етническо село" и други подобни, а само със съвременни широки булеварди, монументи, повечето от комунистическата епоха, и красиви паркове. Но въпреки това е много приятен и спокоен град за разходка и почивка.

20180820_151412.jpg

20180820_150149.jpg

20180820_150550.jpg

20180820_150615.jpg

  • Харесвам 35
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 10 часа, Tisho каза:

Аз наистина ще ходя там след десетина дни. И тъкмо щях да питам как е ситуацията във връзка със земетресенията от последните дни. И... абе УмрЕх си от смЕх !!!

  Хехе, извинявам се за подвеждането! 🙂

Ако искаш мога да питам шофьорът, чиито услуги ползвахме като бяхме там за обстановката в момента - говоря вече за реалния остров Бали.? 🙂

Връзка към коментар
преди 15 минути , christuff каза:

  Хехе, извинявам се за подвеждането! 🙂

Ако искаш мога да питам шофьорът, чиито услуги ползвахме като бяхме там за обстановката в момента - говоря вече за реалния остров Бали.? 🙂

Да, ще бъда благодарен! Но не в тази тема, че и бездруго я оспамих, за което се извинявам !

Връзка към коментар
преди 7 минути , Erin каза:

Хотнишки водопад и екопътека - красиви гледки и екстремни преживявания

89167E23-70B3-4EC8-BD12-9ACBA263747C.jpeg

9AF07E9A-476F-4D1C-B8CF-0886F4807A5D.jpeg

4542209F-D0B8-4B3F-8845-C89FBE3B34C8.jpeg

Оправени ли са дървениите, има ли липсващи стъпала, преди няколко години не беше лесно да се прескачат по две наведнъж...

Връзка към коментар
преди 1 минута , searus каза:

Оправени ли са дървениите, има ли липсващи стъпала, преди няколко години не беше лесно да се прескачат по две наведнъж...

Да, вече няма липсващи стъпала, и може да се ходи и с деца 😉

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.