Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 4 минути , aleksandrina каза:

И пак Заселе

Искам среща със Заселе🤩👫😉 Много е хубаво!

Това хотел ли е или частна къща?

Редактирано от Емика
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тези прекрасни снимки ми напомниха стихче от Младен Исаев.

 

“ Високи сини планини,

реки и златни равнини,

небе, по -нежно от коприна,

това е моята Родина!”

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 6 часа, luba_rizova каза:

Вр. Вихрен. Пирин оглавява класацията ми за най-грозна планина 🙄

IMG_20180825_110037.jpg

IMG_20180825_104925.jpg

IMG_20180825_121024.jpg

Ти нищо не каза .... още повече от едно ходене. Има още много да гледаш от Пирин. А Вихрен е ... душевадка,  човек трудно си събира мислите след първо качване, ако се е озорил. 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 16 минути , Zaro каза:

Ти нищо не каза .... още повече от едно ходене. Има още много да гледаш от Пирин. А Вихрен е ... душевадка,  човек трудно си събира мислите след първо качване, ако се е озорил. 

@luba_rizova много ме озадачи с това крайно изказване

Редактирано от traveler
  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, traveler каза:

@luba_rizova много ме озадачи с това крайно изказване

Чети между редовете, де, беше нарочно преувеличено 😀  Всички планини са красиви, просто повече ми лягат на сърцето такива с растителност. 

Zaro, не ми е първо ходене, разбира се, ама не ми гали окото, когато погледна чукарите. Вярно е, че на местата с езера нещата са различни. Има хора, обичащи камънаци, ама на 😀 

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Може да досаждам вече, но днес кафето е над облаците:

IMG_20180826_073642.jpg

IMG_20180826_073627.jpg

Чудесен ден от мен! 

*****

Не мога да не спомена и трагедията, която се случи вчера съвсем наблизо - загинаха 15 човека на пътя до Своге! Мир на душите им! 

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 26
Връзка към коментар
преди 6 часа, luba_rizova каза:

Чети между редовете, де, беше нарочно преувеличено 😀  Всички планини са красиви, просто повече ми лягат на сърцето такива с растителност. 

Zaro, не ми е първо ходене, разбира се, ама не ми гали окото, когато погледна чукарите. Вярно е, че на местата с езера нещата са различни. Има хора, обичащи камънаци, ама на 😀 

Аз обичам и камънаците, обаче Пирин ми е малко скучен. С изключение на района около Тевно езеро, който е впечатляващ, всички други чукари ми изглеждаха почти еднакво. И езерата му не се представиха подобаващо, тези в Рила според мен са много по-красиви - и Рилските, и Мусаленските, и Страшното, и Елениното под Мальовица. Ще споделя и за Урдините или Смрадливите другата седмица, но от сега знам, че са по-хубави 🙂 

По спомен и при Синаница беше красиво, но хижата никак не ме предразполага да повторя ходенето до там. 

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Lindt каза:

 С изключение на района около Тевно езеро, който е впечатляващ, всички други чукари ми изглеждаха почти еднакво. И езерата му не се представиха подобаващо, тези в Рила според мен са много по-красиви

А Безбожкото и Поповото не ти ли харесват? :rolleyes:

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Фичо каза:

А Безбожкото и Поповото не ти ли харесват? :rolleyes:

Не знам... Лифтът има неудобно работно време и не успях да измисля нормален маршрут без преспиване или някаква автомобилна гимнастика. Ако ще трябва да нощувам в хижа, няма да ми харесат 😉

Та не твърдя, че познавам тази планина, а просто, че Luba не е единствената, неприпаднала от възторг. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , Lindt каза:

че Luba не е единствената, неприпаднала от възторг. 

Ясно че не е единствената, не е речено, че всееки трябва да припада :wink3: ... и на мен са ми по на сърце Родопите, Балкана и Рила ... 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 22 минути , AlexandraKo каза:

Момичето с перлената обица видя ли?

Не. Но няма да остане ред тоя път. Живот и здраве, надявам се да идваме често. Ще го видим. 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.