Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Така като гледам, излиза около 110 долара на квадратен метър. Цената е добра. Все пак трябва да се види вътре - инсталации, климатизации, настилки, шпакловки... :smile:

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар

То се вижда, че гардероб има, но не е в добро състояние - виж как е полегнала постройката :cool:

Все пак реших да си запиша телефонния номер, но ги излових, че лъжат - код 555 се ползва само в холивудските филми :smile:

Редактирано от Goal & Boss
  • Смея се 4
Връзка към коментар
2 hours ago, Goal & Boss said:

То се вижда, че гардероб има, но не е в добро състояние - виж как е полегнала постройката :cool:

Все пак реших да си запиша телефонния номер, но ги излових, че лъжат - код 555 се ползва само в холивудските филми :smile:

Ами в Киргизстан обичат холивудски филми, така че защо кодовете им да не са с три петици 🙂

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Василики, Лефкада. Утре ще се пробвам на сърф :wacko:

Знам си, че силата ми е в камънаците по планините, ама да видим.

 

20180830_164046.jpg.5f43687aa63923db241d73a9b0d85dcb.jpg

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 30
  • Браво 2
Връзка към коментар
39 minutes ago, Георги said:

@Красен - въобще не си мисли, че ще се разминеш без подробен разказ от това пътуване 🙂

Знам, не си правя илюзии. Пътуването ни е към края и другата седмица започвам да пиша. 😊

  • Харесвам 15
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 17 часа, Красен каза:

Знам, не си правя илюзии. Пътуването ни е към края и другата седмица започвам да пиша. 😊

И аз очаквам да го опишеш - хем дълго, хем, изключително интересно пътуване направихте. Браво!

Връзка към коментар
преди 1 час, Oldkozel каза:

На 2 км преди гръцката граница 😢

585D86FA-88DC-4893-BFD7-41EBFE134008.jpeg.a1e77e4118fbef5ad03bf8f6077fd10e.jpeg

В този час в събота сутрин, нещо друго ли очакваше?

Мои приятели през последните две-три седмици гледаха да са на граница в 2-3 през нощта за да няма опашка. 

Дано минете по-бързо

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От вчера - Килиманджаро над море от облаци. Снимката я правих от Embraer 190 на Kenya Airways при полет от Лилонгве, Малави до Найроби, Кения.

 

700_6884_DxO.jpg

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 39
  • Браво 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.