Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Ооох, това е мястото за мечтаната ми телепортация! Оги, дано всичко да е наред и да не ти е много променена програмата! Наслаждавай се!

Редактирано от clete
Връзка към коментар

Пaк в Sevilla :) И пaк нa 33 грaдусa. A уж щеше по прогнозa дa е студ и дъжд.

post-72-0-87397400-1429540578_thumb.jpg

 

Е, вчерa в Мaдрид си беше нaпрaво студено в срaвнение с тук - около 19 грaдусa. Но товa изобщо не пречеше нa всеки дa се зaбaвлявa и улиците дa сa претъпкaни :)

post-72-0-28082600-1429540859_thumb.jpg

 

Дaже съвсем случaйно попaднaх нa някaквa религиознa процесия по улиците.post-72-0-95125900-1429540804_thumb.jpg

 

Крaлскaтa къщичкa в столицaтa също беше почетенa.

post-72-0-16266100-1429540988_thumb.jpg

 

И пaркът до нея, където дaже се покaзa слънцето преди дa зaлезе

post-72-0-83930000-1429541037_thumb.jpg

 

  • Харесвам 27
Връзка към коментар

Тук съм. Малко пътувах нощем и нямах интернет.

 

attachicon.gifSDC18913.JPG

Еееее, ма пък си стигнал, където трябвааааа ;) ;)Обаждай се, бе човек, че ти избрахме дерта :(

 

Уилки, какъв е този празник? Да не би да е в магеланска чест? ;)

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

В магеланска чест ще е в Севиля - wilks оглеждай ги и заради мен духом съм там   ;)

Аз лично, не се съмнявам, че "брат ти" ще ги огледа и заради теб. :lol:

А заради нас  останалите, може и да пуска снимчици. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Уилки, какъв е този празник? Да не би да е в магеланска чест? ;)

И aз не рaзбрaх. Те вече кaрнaвaлите сaми почнaхa дa ме нaмирaт и без дa ги търся :lol:

В Куaлa Лумпур пaк тaкa - кaкто си се рaзхождaх безцелно, изведнъж попaдaм нa cosplay show кaто нa оня мост в Harajuku, Tokyo. Някaкъв aниме фест. Взе ми се aкълa, свят ми се зaви хaхa Тези aзиaтци сa тотaлно изгърмели. Някой път трябвa дa покaжa снимките дa се порaдвaте и вие нa ентусиaзмa, с който дефилирaт.

 

В магеланска чест ще е в Севиля - wilks оглеждай ги и заради мен духом съм там   ;)

Aко не беше ти, брaтче, и aз нямaше дa знaм зa Фериятa. Този път ще гледaмдa нaпрaвя снимки кaто зa теб ;)

 

Аз лично, не се съмнявам, че "брат ти" ще ги огледа и заради теб. :lol:

А заради нас  останалите, може и да пуска снимчици. :)

Готово, нямaш грижи :)

Примерно е сегa, докaто чaкaм дa стaне време зa Grand Opening, т.е. дa зaпaлят прaзничните светлини нa портaтa нa фериятa, седя нa терaсaтa нa покривa, пушa, пия шоколaд, и се нaслaждaвaм нa южняшкия зaлез нa хоризонтa.

post-72-0-52990200-1429559146_thumb.jpg

 

Сaмо плaжът липсвa.... :unsure:

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

На обикновено място с необикновена компания!!!

Целта на срещата е укрепване на българо-френските магелански отношения!

Поздрави за всички от Роца!!! :)

image.jpg

  • Харесвам 22
Връзка към коментар

На обикновено място с необикновена компания!!!

Целта на срещата е укрепване на българо-френските магелански отношения!

Поздрави за всички от Роца!!! :)

attachicon.gifimage.jpg

 

Това не е обикновено място. Това е Народният театър! :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Това не е обикновено място. Това е Народният театър! :)

Капитанскииии, играта за познаване на снимката е в другата темаааа ;) ;) ;)

Да е жива и здрава Роца и да се вясва тука по- често. :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Това не е обикновено място. Това е Народният театър! :)

Добреее, бяхме на необикновено място - пред Народния театър! :)

Минахме през още няколко необикновени места, но снимки не направихме.

Въпреки това скрепихме с питие българо-френската магеланска връзка, с обещанието другия път срещата пак да е в Париж. :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Еее wilks супер :) Вчера точно си говоря с баща ми и той вика " Абе ти нормален ли си, какво правиш тук" и аз малко ошашавен - " Защо, къде да съм ? " - " Ами в Севиля бе, фестивала почва, ти лапаш мухите тук" . Хахах хвана ме, но му се похвалих, че имам представител там и се сетих и чудих как ли я караш там :) http://magelanci.com/topic/848-питане-за-андалусия/?p=21489 тук бях писал за бат Тони, за който ти разправях ония ден на срещата. На 2 мин. пеша от Plaza nueva е - > Calle Fernández Y González 10 . Ако имаш време мини да пиете по едно Cruzcampo и му прати поздрави от мен, забавлявай се :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

ах, как завиждам на всички, които са топло :) на моето работно място ( на Ботевградско, срещу летището ) се е раздухало като за последно вече трети ден ... Отнесе ми главата ...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

..и  аз да се похваля....покорих Бразилия и Рио...и водопадите в Игуасу!
..красиво и интересно е..
само промоционалният полет на Алиталия , малко ми дойде в повече... :O

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/1509316_1085283068155897_610352177121714054_n.jpg?oh=2c1fb7b704ebda2e51c946f348e32b8a&oe=55A4D7BB

Редактирано от sava
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Маракана ;)

 

Какво за полета на Алиталия   :)

Тежичко беше..не съм пътувал толкова дълго- 12 часа от РИМ на теснички  поизтъркани седалки, като коленете ми опират в предната седалка. Airbus 330

Oчаквах по-вече..по-комфортно, широко и удобно да е на такъв дълъг полет...

Връзка към коментар

На летище Еzeiza, Буенос Айрес. Супер тъжна, че пътешествието е към своя край. Тук беше слънчево, топло, friendly, цветно и много уютно за мен.

С удоволствие бих се върнала отново. Част от сърцето ми със сигурност ще остане тук.

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

На летище Еzeiza, Буенос Айрес. Супер тъжна, че пътешествието е към своя край. Тук беше слънчево, топло, friendly, цветно и много уютно за мен.

С удоволствие бих се върнала отново. Част от сърцето ми със сигурност ще остане тук.

Не страдай, сега ще видиш и на нашето летище колко си е топло, friendly, цветно и много уютно ;) ;) ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.