Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Индия, щата е Арунчал Прадеш, Асамски Хималаи. Намирам се в манастира Таванг - втория по големина будистки манастираки комплекс в света и може би най-големия действащ такъв. На около 80 км в западна посока се намира Бутан, а на 50 км на север е Тибет.

 

post-753-0-07483600-1430398983_thumb.jpgpost-753-0-59117300-1430399044_thumb.jpgpost-753-0-75382600-1430399100_thumb.jpgpost-753-0-68001000-1430399157_thumb.jpgpost-753-0-31559100-1430399203_thumb.jpgpost-753-0-94799000-1430399254_thumb.jpg

 

Превала Се Ла намиращ се на 4165 метра височина по пътя към манастира.post-753-0-78106700-1430399313_thumb.jpg

  • Харесвам 34
Връзка към коментар

По инерция първосигнално  се подведох по синичкия аватар  ,който свързвам с macf1an . Той  също лети днес на юг ;)

 

Хехе Азорски острови със сигурност ще е готино . Чакаме снимки !!!  :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

А аз започвам да се чувствам зле, че нямам идеи за пътуване и не търся билети за никъде. :(

Това ще да е някакъв ЮА синдром или просто си изморена.Аз съм в същото състояние. Само Childish явно не я лови ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Това ще да е някакъв ЮА синдром или просто си изморена.Аз съм в същото състояние. Само Childish явно не я лови ;)

И нея ще я хване. Като обиколи цяла Ц и Ю Амеирка, и повтори половината :)

И аз съм малко като теб в момента. Чувал съм го и от други, завърнали се от някъде в Ю Америка.

Надявам се до към края на юни да ме "пусне" този синдром...  :rolleyes:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това ще да е някакъв ЮА синдром или просто си изморена.Аз съм в същото състояние. Само Childish явно не я лови ;)

Това си е липса на отпуска отвсякъде. Имам още само 4 дни отпуск до края на годината.....и куп неясноти колко време ще продължавам да имам работа......

А и голата истина е, че пак чакам нова промоция за Южна Америка, че ми останаха недовършени дела там ;)  .

И нея ще я хване. Като обиколи цяла Ц и Ю Амеирка, и повтори половината :)

И аз съм малко като теб в момента. Чувал съм го и от други, завърнали се от някъде в Ю Америка.

Надявам се до към края на юни да ме "пусне" този синдром...  :rolleyes:

Извинявам се много, ама да не се сравняваме :lol: . Ти ме водиш с цяла една обиколка. Рано ми още за този синдром... 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Извинявам се много, ама да не се сравняваме :lol: . Ти ме водиш с цяла една обиколка. Рано ми още за този синдром... 

Ама вие май сериозно взехте да се сравнявате...

А не слушахте, когато ви разправях, че Южна Америка е вашият континент....

Сега не може човек да ви откаже. ( за пример Лили)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

А и голата истина е, че пак чакам нова промоция за Южна Америка, че ми останаха недовършени дела там ;)  .

Днес имаше до Чили за около 450 евро от Дюселдорф за октомври. Ти що спа като имаш недовършена работа?  :) Хем щеше да видиш континента и на западния бряг.

С отпуска щеше да го нагласиш все някак. Пък и като те гледам, си готова направо да останеш в ЮА :lol: 

 

Извинявам се много, ама да не се сравняваме :lol: . Ти ме водиш с цяла една обиколка. Рано ми още за този синдром...

Не се сравняваме. Горе с обиколките и повтарянето имах предвид Childish ;)

Знам, че нямаш нужда от стимул, ама понеже съм на музикална вълна и я слушах преди малко...

(не е класически вариант, от 'моите' версии е, но такта пак си е спазен)

Оги, аз слушах, ама само защото вече го знаех за себе си. То ако не го усещаш, и да слушаш и да не слушаш, кой знае каква полза няма да има. Ти поне си наясно. Нищо , че и ти заби малко из Азия, и на теб мястото ти е в Южна Америка  :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Wilks, добре че не съм видяла промоцията от Дюселдорф за Чили навреме, че сигурно щях да купя билети, въпреки че нямам вече отпуска.

 

Иначе по темата - пиша от Кефлавик, Исландия. При кацането в 22:30 се наслаждавахме на залеза от високо. А утре започва и истинското приключение, нямам търпение.

  • Харесвам 20
Връзка към коментар
Георги Матеев

На летището във Vága, чакайки си полета за Копенхаген. Напускам Фарьорските острови с огромно нежелание, сърцето ми остана на това място.

  • Харесвам 20
Връзка към коментар

Днес имаше до Чили за около 450 евро от Дюселдорф за октомври. Ти що спа като имаш недовършена работа?  :) Хем щеше да видиш континента и на западния бряг.

С отпуска щеше да го нагласиш все някак. Пък и като те гледам, си готова направо да останеш в ЮА :lol: 

 

 

Знам, че нямаш нужда от стимул, ама понеже съм на музикална вълна и я слушах преди малко...

(не е класически вариант, от 'моите' версии е, но такта пак си е спазен)

Определено тази оферта съм я проспала, ама едва тук часовата разлика взе да ми се отразява :lol: . Пък и нещо силно се разглезих, та тези 450 евро от Дюселдорф ми се струват повечко. Ще чакам за нещо още по добро.

 

Нямам нужда от никакъв стимул за ново пътуване. От Аржентина си донесох дискове с танго и фолклорна музика на гаучусите, а също и инструментални мелодии. Сега само те звучат у дома.

 

И за да не е пълен спам.

Поздрави от жк Люлин. На празника кварталът опустя и сме само аз и няколко бездомни кучета ;)

Редактирано от mililia
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.