Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Преди 1 час, ven62 каза:

Така, че … спокойно колеги … и @Цвете не е яла, само я е гледала. :grin:

 

Аз, като я знам как изглежда Цвете, не бих бил толкова спокоен :rolleyes: -  съвсем безгрижно може да си позволи да напусне временно зоновата защита :yes:, така де - диета. :grin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Върнах се вчера от Осло (след традиционното изпускане на връзките за полетите, разбира се). Вярно че беше командировка, но в почивните дни огледахме всичко в околността, което беше достъпно в този студ. Станали са интересни графични фотографии. Изобщо Норвегия ми хареса дори и в зимата. Очевидно ще се ходи през лятото..

P1310209.JPG

P1310190.JPG

P1310212.JPG

P1310353.JPG

P1310380.JPG

P1310423.JPG

P1310409.JPG

P1310277.JPG

P1310738.JPG

P1310639.JPG

Редактирано от Роми
  • Харесвам 39
Връзка към коментар

Мараба от Йордания!

Вчера вечерта кацнахме на летището в Акаба и се размотовахме до късно някъде към 23:30 успяхме да седнем да вечеряме, но беше вкусно в препоръчвания ресторант от форума. Всички други вече бяха затворили. Днес цял ден на плаж пред Японските градини и шнорхелинг. Водата и времето са прекрасни! Много красиви рибки и морски таралежи в рифовете. Снимки малко по-късно, че не съм ги свалял от фотоапарата.

  • Харесвам 28
Връзка към коментар
На 20.12.2018 г. в 16:52, plamenk каза:

Мараба от Йордания!

Вчера вечерта кацнахме на летището в Акаба и се размотовахме до късно някъде към 23:30 успяхме да седнем да вечеряме, но беше вкусно в препоръчвания ресторант от форума. Всички други вече бяха затворили. Днес цял ден на плаж пред Японските градини и шнорхелинг. Водата и времето са прекрасни! Много красиви рибки и морски таралежи в рифовете. Снимки малко по-късно, че не съм ги свалял от фотоапарата.

Два въпроса .  Първо на летището като пристигнахте , имаше ли достатъчно таксита, че като се изсипят два самолета, малко ми се струва проблематично.

И колко долу-горе е цената до центъра на Акаба.

И второ, в Акаба ресторантите са отворени до късно, но мен ме интересува дали има отворени чейндж бюра до  към 22  часа.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Magelanko
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.