Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Поздрави от Брашов :)

Пътят от София до Плоещи беше 5часа, а от там до Синая 3.Добрата новина е, че шофьорът ни е доволен дори след като за два часа минахме 7км,защото за разлика от останалите блокирани, кара автоматик :)

Много ни харесва този град, както и повечето в Румъния.

post-997-0-06524400-1430501464_thumb.jpg

  • Харесвам 27
Връзка към коментар

И от мен снимка с малко предистория. Днес счупих фотоапарата ни насред Исландия след като го захвърлих (без да искам) на асфалта, така че сега снимам по неволя с телефон (голяма мъка, нищо не влиза в кадър). А толкова се вълнувах какви снимки ще направя и как ще ги сложа във фотокнига. Сега поне ги качвам лесно във форума (единствено предимство на телефона):

post-367-0-38456600-1430506187_thumb.jpeg

post-367-0-16520600-1430509985_thumb.jpeg

Редактирано от Masmiya
  • Харесвам 36
Връзка към коментар

И от мен снимка с малко предистория. Днес счупих фотоапарата ни насред Исландия след като го захвърлих (без да искам) на асфалта, така че сега снимам по неволя с телефон (голяма мъка, нищо не влиза в кадър). А толкова се вълнувах какви снимки ще направя и как ще ги сложа във фотокнига. Сега поне ги качвам лесно във форума (единствено предимство на телефона):

attachicon.gifreceived_10152729646750703.jpeg

Тъкмо ще имаш повече време за разглеждане.

Едно от големите неудобства на фотоапаратите е, че яко краде време от истинското разглеждане. Постоянно си в някаква надпревара с времето за по-добра експозиция и щракаш ли щракаш. А каквото може да види окото, никой апарат не го може.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Поздрави от Брашов :)

Пътят от София до Плоещи беше 5часа, а от там до Синая 3.Добрата новина е, че шофьорът ни е доволен дори след като за два часа минахме 7км,защото за разлика от останалите блокирани, кара автоматик :)

Много ни харесва този град, както и повечето в Румъния.

И другия път се снимай както трябва, че освен че си изплезена, трябва да си въртя и монитора на 90 градуса:)
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И другия път се снимай както трябва, че освен че си изплезена, трябва да си въртя и монитора на 90 градуса:)

Приятел си ми, ще си завъртиш главата заради мен. Може и айпада.

Поздрави от Сибиу -вали, но кръчмата ни е хубава ;)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Е, Сибиу е друго нещо, не като Брашов, който е за организираните групи. Да мръднете и до Сигишуара обезателно...

Да си призная, не мога да кажа, че Сибиу блести с много спрямо останалите градчета. Все пак вали, може да не е сезон и хора няма - нито местни, нито туристи. Та специфичната атмосфера ще я усещам другия път ;) Още е студено за сядане навън, проходите са затворени и като цяло се мотаем и ядем.

Сигишоара е много приятно градче, хареса ни. Е, на нас всичко ни харесва;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.