Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 7 минути , Nikolay каза:

Насред Атлантика на път за Колумбия. Благодарение на кода за безплатен wifi от дайнърс, полетът с Луфтханза минава далеч по-приятно от очакваното.

IMG_20190315_200629.jpg

Интересно, че на мен от Дайнърс отказаха да ми дадат такъв код. Била свършила промоцията

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 52 минути , Фичо каза:

Много готина снимка! 

@Фичо, благодаря! 🙂

 

преди 36 минути , chandni каза:

Light painting...?

Не съвсем 🙂 Ако бях пробвала нещо такова, един друг фотограф щеше да ме изяде с парцалите 🤣
На една от другите ми снимки един самолет ми направи един light painting. Имаше и падащи звезди, но ги изпуснах.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , cybersimo каза:

Интересно, че на мен от Дайнърс отказаха да ми дадат такъв код. Била свършила промоцията

Моят код е от август. Просто не знаех, че е възможно да се ползва и wifi на авиокомпании по време на полет. Предполагам, че не важи за всички авиокомпании, но в случая с Луфтханза при мен работи.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , ven62 каза:

Ко каза?

⁉️

@ven62Ооо, Венчоо, къде се загуби?

Това е май, онова, дето го рисува самолетЯ, кат минава по небето:girl_dance:Ама, може и да не е.

За в случая.

Иначе си е, каквото значи.

 

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
В момента, AlexandraKo каза:

@ven62Ооо, Венчоо, къде се загуби?

Това е май, онова, дето го рисува самолетЯ, кат минава по небето:girl_dance:

Онзи ден се върнахме от Амстердам. Една седмица с внучката. :dance3:

Даваха ми само неотговорни задачи - да разхождам количката. :wink:20190311_091026.jpg.7dd9aa46fbb042262a10dda7f25bfff8.jpg

Да не съм съвсем офтопик:

Квартално дърво в Амстердам. В единия му край са закачени нашите мартенички.

 

  • Харесвам 22
  • Браво 3
Връзка към коментар

https://www.google.com/maps/place/14°07'46.1"N+38°43'09.0"E/@14.1294801,38.719165,17z

 

Аксум,  Северна  Етиопия ....В земите на Савската царица - "последната от великите цивилизации на античността, която предстои да бъде разкрита за модерното познание". Пра-стара цивилизация засенчена от блясъка на северния си съсед Египет.

Иначе хлапето пред "хотела" с гордост обявява че са ортодоксални християни и са наследници на цар Саломон. Не че намирам връзка помежду им но според легендата в тукашната църква Св.Богородица от Сион се пазел заветът с 10те божи заповеди. Само дето се охранява от един единствен монах и никой не може да го види...

Това пътуване е като дълго чакана промоция - хем го искаш, хем се стискаш, но знаеш че рано или късно ще се прежалиш. Всеки сам си решава за какво ще си харчи парите - нова кола, нов телевизор, нов айфон или просто нови тапети...

А някой беше казал че светът е като книга и ако не я четеш си оставаш само на първа страница.

 

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 29
  • Браво 7
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , stefanrusev каза:

https://www.google.com/maps/place/14°07'46.1"N+38°43'09.0"E/@14.1294801,38.719165,17z

 

....В земите на Савската царица - "последната от великите цивилизации на античността, която предстои да бъде разкрита за модерното познание". Пра-стара цивилизация засенчена от блясъка на северния си съсед Египет.

 

Ех, че красиво написано... Да помоля после за разказ? Браво на вас!

Връзка към коментар
преди 22 минути , stefanrusev каза:

https://www.google.com/maps/place/14°07'46.1"N+38°43'09.0"E/@14.1294801,38.719165,17z

 

....В земите на Савската царица - "последната от великите цивилизации на античността, която предстои да бъде разкрита за модерното познание". Пра-стара цивилизация засенчена от блясъка на северния си съсед Египет.

Иначе хлапето пред "хотела" с гордост обявява че са ортодоксални християни и са наследници на цар Саломон. Не че намирам връзка помежду им но според легендата в тукашната църква Св.Богородица от Сион се пазел заветът с 10те божи заповеди. Само дето се охранява от един единствен монах и никой не може да го види...

Това пътуване е като дълго чакана промоция - хем го искаш, хем се стискаш, но знаеш че рано или късно ще се прежалиш. Всеки сам си решава за какво ще си харчи парите - нова кола, нов телевизор, нов айфон или просто нови тапети...

А някой беше казал че светът е като книга и ако не я четеш си оставаш само на първа страница.

 

@stefanrusev, много поетично!

Явно, мястото те е развълнувало. Завижд, завижд, завииижд!

Дай и някоя снимчица, моля!

Връзка към коментар
Преди 1 час, stefanrusev каза:

Аксум,  Северна  Етиопия ....В земите на Савската царица - "последната от великите цивилизации на античността, която предстои да бъде разкрита за модерното познание". Пра-стара цивилизация засенчена от блясъка на северния си съсед Египет.

Иначе хлапето пред "хотела" с гордост обявява че са ортодоксални християни и са наследници на цар Саломон. Не че намирам връзка помежду им

В Библията пише,че Савската царица посетила Соломон и била силно впечатлена от неговата мъдрост.Въпреки,че никъде не се споменава за връзка между двамата,различна от взаимно уважение и възхищение,много анализатори на Библията приемат една от книгите в нея -"Песен на песните" като възхвала на физическата любов между двамата,написана от самият Соломон.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

https://maps.google.com/?cid=6015056502672658290

Abuna Yemata Church - това вече е прекалено....   първото ми истинско скално катерене! За всеобщо изумление 🙂

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 8
  • Браво 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , stefanrusev каза:

https://maps.google.com/?cid=6015056502672658290

Abuna Yemata Church - това вече е прекалено....   първото ми истинско скално катерене! За всеобщо изумление 🙂

Ти това нарочно ли го правиш - без снимки? 🙂 

Връзка към коментар
преди 54 минути , Rainy каза:

Ти това нарочно ли го правиш - без снимки? 🙂 

И това е успех -Закъсняхме и оставаме да спим в Hawzen и наистина сме на майната си!!!

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, Rainy каза:

Ти това нарочно ли го правиш - без снимки? 🙂 

За да подпаля любопитството още малко, ще кажа, че църквата е уникална комбинация от умопомрачителни гледки и красиви фрески. Стефчо, браво на вас! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • jorocontrola
    • Julian999
    • Mistela
    • aleksandrina
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.