Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

За на когото му е интересно какво се случи след вчерашните мачове. Докато се прибирах вечерта към 23.00 по радиото съобщиха, че човек от охраната на ХАЯТ е тестван позитивен. Последният му работен ден е бил 29.01, тестван е отрицателен, но след два дни е получил симптоми и е тестван отново положителен.

Посред нощ министър председателя на Виктория даде пресконференция е обяви временното спиране на турнира и незабавната изолация на всички участници.

Днес  сутринта всички бяха тествани, сега очакват резултатите и при добро стечение на обстоятелствата утре ще продължат.

 

Завидяхте ни, еййй....🤣🤣🤣

Само да добавя, че забравих- незабавно влезе в сила и задължителните маски на закрито, които бяха пожелателно.

  • Харесвам 6
  • Шок 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Тони каза:

Завидяхте ни, еййй....🤣🤣🤣

 Завидяхме ама само  за това как успешно се справяте със ситуацията и тази ти новина го доказа 😉

 

Защото и при нас ако в началото на март когато нямахме още случаи, бяха направили строг контрол - тестване, карантини, изолация - на всички пристигащи от чужбина щеше ситуацията да е различна.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 6 часа, Тони каза:

За на когото му е интересно какво се случи след вчерашните мачове. Докато се прибирах вечерта към 23.00 по радиото съобщиха, че човек от охраната на ХАЯТ е тестван позитивен. Последният му работен ден е бил 29.01, тестван е отрицателен, но след два дни е получил симптоми и е тестван отново положителен.

Посред нощ министър председателя на Виктория даде пресконференция е обяви временното спиране на турнира и незабавната изолация на всички участници.

Днес  сутринта всички бяха тествани, сега очакват резултатите и при добро стечение на обстоятелствата утре ще продължат.

 

Завидяхте ни, еййй....🤣🤣🤣

Само да добавя, че забравих- незабавно влезе в сила и задължителните маски на закрито, които бяха пожелателно.

Мерките очевидно не работят при вас! Месеци карантина и затвор и накрая какво - цял един заразен!

  • Шок 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар
На 5.02.2021 г. в 10:02, Radnev каза:

Из дебрите на Южна България. 

Мисля, че е време да свалим мартениците😄:

IMG_20210205_095229.jpg.9091d1c963cb8dd4035a0d6af794d816.jpg

IMG_20210205_095253.jpg.ab204e0f5e61f1dc088e50362375d505.jpg

Това ми напомня за една позната отпреди много години...

Нали има поверие, че щъркела, който видиш, за да свалиш мартеницата, трябва да е в полет... 

Една позната пътуваше отнякъде и каза, че е видяла щъркел, но си беше с мартеницата... Ние(аз и жената-тогава гаджета) я попитахме дали е бил в полет, а тя ни отговори :"Беше кацнал, но аз се направих, че не съм го видяла! "... 

 

Връзка към коментар
преди 10 часа, zon каза:

Избягах в Индия ;)))

 

Познай къде и какво е това :))

 

жокер 'обади се на приятел' @Ushakal  @AlexandraKo :)) 

Не искам да засегна никой, но тази тема не е за да отгатваме какво има на снимката, а за споделяне на мястото където сме в Момента... 

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Новото ми откритие. 

Hohenaschau castle

Няма пълно щастие - за първи път използвах повече телефона за снимане и снимките изчезнаха.

Ако някой знае добра програма за възстановяване в китайска машина, ще се радвам да помогне. Снимките не са изтрити, изчезнаха при прехвърляне от телефона към лаптопа.

Няма ги във фотоси на гугъл 😃

Но, здраве да е, така или иначе ще се върна с пролетта там и аз!

File1172.JPG

File1173.JPG

File1161.JPG

File1162.JPG

File1168.JPG

  • Харесвам 36
Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

Антверпен

Shankheswar Parsvanath Jain Temple Най големият джаин храм в Европа, а може би и извън Индия. Постороен е по инициатива и със средтва, около 25 милиона евро, от общността на индийци, които работят в диаментеният сектор в Антверпен. Мраморните декорации за изработени ръчно в индия и след това пренесени с кораби до Антверпен. 

Shankheswar Parsvanath Jain Temple, Antwerp | Ticket Price | Timings | Address: TripHobo  

Храмът може да се посети само с организиран тур с гид с предварително записване, което в момнта е прекратено заради корона мерките. 

преди 3 часа, wiliko каза:

Не искам да засегна никой, но тази тема не е за да отгатваме какво има на снимката, а за споделяне на мястото където сме в Момента... 

 

 

Ако бях постнала Атомиума, предполагам нямаше да има има въпрос къде е това. 

 

 

Jain Temple Antewerpen _1.jpg

Jain Temple Antewerpen _2.jpg

Jain Temple Antewerpen _3.jpg

Jain Temple Antewerpen _4.jpg

  • Харесвам 15
Връзка към коментар
преди 2 часа, zon каза:

 

Ако бях постнала Атомиума, предполагам нямаше да има има въпрос къде е това. 

 

 

Jain Temple Antewerpen _1.jpg

Jain Temple Antewerpen _2.jpg

Jain Temple Antewerpen _3.jpg

Jain Temple Antewerpen _4.jpg

Явно съм от непознатите с тези забележителности...тъй че си настоявам когато се пускат снимки в тази тема да са придружени с текст... 

Простете невежеството ми 🤗

 

  • Харесвам 17
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • домосед
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.