Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Преди малко започнах разходка из уличките на Вечния град. Рим без огромните тълпи е в пъти по-красив.

 

20210710_123909-01.jpeg

 

20210710_115845-01.jpeg

 

20210710_113319-01.jpeg

Над испанските стълби е парка на галерия Боргезе,където има тераса със страхотна панорама.Снимах края на 2016.

 

IMG_20161214_133822.jpg

IMG_20161214_134233.jpg

  • Харесвам 26
Връзка към коментар
преди 14 минути , Георги Матеев каза:

Фонтанът Ди Треви - след пълна реставрация и без почти никакви хора в топ сезон - рядка комбинация и страхотно красива гледка! Откарах тук в съзерцание (и близане на сладолед) поне 30 минути 😊

 

20210710_133729-01.jpeg

Това е невероятно красиво и щастливо събитие.

Матеев,пусни една снимка и на италиански сладолед за разкош!

Весело да ти е!

Искам пак в Рим 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Георги Матеев
Преди 1 час, jungfraujoch каза:

Матеев,пусни една снимка и на италиански сладолед за разкош!

Ми аха-аха да го снимам и той взе, че свърши.

 

Ето нещо друго разкошно 🙂

 

20210710_144644-01.jpeg

  • Харесвам 36
  • Благодаря 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 18 минути , jul каза:

@bad kid, морето е жестоко на цвят или друго? Защото в Малага беше жестоко на студ 😆

И аз това се зачудих, даже почнах да завиждам на @bad kid, защото морето на Корфу беше егати студа, все едно влизаш във фризера. Викам си, ние ли се прецакахме с дестинацията? 😆

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, jul каза:

@bad kid, морето е жестоко на цвят или друго? Защото в Малага беше жестоко на студ 😆

В Малага си е студено морето заради близостта с Атлантическия океан,, в Коста Брава е топло.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 42 минути , Мари Николова каза:

И аз това се зачудих, даже почнах да завиждам на @bad kid, защото морето на Корфу беше егати студа, все едно влизаш във фризера. Викам си, ние ли се прецакахме с дестинацията? 😆

Явно сте били от западната част с пясъчните плажове, на изток е топло, но са камъчета. Миналото лято водата на Беницес беше 28 г, а на Палеокастрица -  студена.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

На Корфу има много течения от планините, т. е. близо до планината значи огромна вероятност от студени течения. На Палеокастрица единия ден беше 23 градуса, а на следващия 17 🥶🥶🥶

За Коста Брава не съм много съгласна, че е топло. По моите критерии също беше студена водата, аз обичам да е чай 😜 Но е доста по-далеч от океана и вероятно се затопля повече от тази на Малага 👍

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 28 минути , jul каза:

На Корфу има много течения от планините, т. е. близо до планината значи огромна вероятност от студени течения. На Палеокастрица единия ден беше 23 градуса, а на следващия 17 🥶🥶🥶

За Коста Брава не съм много съгласна, че е топло. По моите критерии също беше студена водата, аз обичам да е чай 😜 Но е доста по-далеч от океана и вероятно се затопля повече от тази на Малага 👍

За море като чай само в Турция през август😉. През юни в Malgrat de Mar, морето е с температура като във Варна.В Salou-Соsta Doradа  началото на юли както на Созопол по същото време.LIore de mar- Costa Brava август топла, като в Поморие през август.За Costa del Sol -Беналмандена средата на юни- като в Гърция края на април, но се изгаря много☹

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, ива валя каза:

За море като чай само в Турция през август😉. През юни в Malgrat de Mar, морето е с температура като във Варна.В Salou-Соsta Doradа  началото на юли както на Созопол по същото време.LIore de mar- Costa Brava август топла, като в Поморие през август.За Costa del Sol -Беналмандена средата на юни- като в Гърция края на април, но се изгаря много☹

Зависи от времето. Много пъти съм имала късмет с много топла вода, септември на Ретимно и Корфу,Беницес, средата на октомври в Турция - обикалях Средиземноморска Турция и навсякъде беше топло морето, Палма де Майорка в  средата   на септември. Тази година в края юни  на Халки водата беше много топла, на Родос - също,но това е заради горещата вълна. Според мен в началото на септември водата би следвало да е най-топла. В най-студена съм се къпала в Португалия, в Сесимбра, в средата на септември.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.