Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Чудно е . Времето е супер. Не е мрачно. Това е някаква мъгла сутрин в района около вулкана. 
 

Ние сега сме в северната част на острова, а в събота се местим в района на Адехе. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Вчера с дъщерята ходихме до Waldseilpark Kahlenberg Виена.Според страницата в интернет важат 3G правилото (geimpft, getestet, genesen – vaccinated, tested, recovered”),но на място никой не ни поиска нищо.

20210713_152250.jpg.93d915bbcc28a1a7d99584a8f7878b36.jpg

vaccinated, tested, recovered)
 
vaccinated, tested, recovered)
 
vaccinated, tested, recovered)
 
vaccinated, tested, recovered)
 
vaccinated, tested, recovered)
 
  • Харесвам 19
Връзка към коментар
преди 18 минути , ivan69 каза:

Mandria,Paphos

IMG_20210715_164733.jpg

Ох, като те видях, се притесних, да не си още на летището , в тичане между гейтовете!:dance4:

Хайде, да си прекарате добре!
Май, вече сте започнали:)))

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 17 часа, Svetulche каза:

Перфектно време на вр.Ботев днес и толкова много красота.....

 

DSC_2720.JPG.3298f156dd7637b491b8922ac027e77d.JPG

 

DSC_2674.JPG.b080b2a18fa4c3c69339b2ea207abc26.JPG

 

DSC_2684.JPG.d16b62ac4d16ce3cf80a00fa479cecad.JPG

 

DSC_2743.JPG.6425ca5b2524d11f64c6681347f2fadc.JPG

Чудесни снимки! От къде минахте и в един ден ли направихте прехода? Обмислям изкачване през х.Плевен  с нощувка и за това питам.😄

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Моника каза:

Чудесни снимки! От къде минахте и в един ден ли направихте прехода? Обмислям изкачване през х.Плевен  с нощувка и за това питам.😄

Някой изобщо успявал ли е да се свърже с хижа Плевен. Знам, че трябва да е възможно, но след толкова години опити го считам за мисия невъзможна. Включително и тия дни им звъним и никакъв шанс за свързване. Или ако има сигнал, никой не отговаря. Никога не съм изкачвал Ботев оттам и вече ми е станало някаква фикс идея... 😞

 

  • Харесвам 2
  • Шок 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Моника каза:

От къде минахте и в един ден ли направихте прехода?

Да, за един ден го направихме. Тръгнахме от паркинга над ВЕЦ Видима.

На едно място пътеката се разклонява в три посоки - наляво не помня за къде (май за Водните дупки), надясно за х. Плевен, ние хванахме средната - стръмно изкачване през гората. На връщане минахме през х.Плевен, за да спестим малко от стръмното спускане в участъка в гората.

Ще бъде чудесно, ако отседнете на хижата. На нас пътя от и до София ни дойде малко в повече в един ден. А и хижата е с гледка за милиони 🙂

 

преди 5 минути , master_of_germs каза:

Или ако има сигнал, никой не отговаря.

Ами този, който ни посрещна и обслужи с бири, кафета и парфета не беше много адекватен, та не знам....

  • Харесвам 6
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • traveler
    • DryGuy
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.