Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

На 23.07.2021 г. в 8:50, Mary каза:

Дюна 45, Сосувлей, Намибия по залез! 

Снимките са без думи направо! Намибия явно наистина е интересно и забавно място. 

Браво! 😊 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 15 часа, Mary каза:

Deadvlei, Намибия. 
Тези дни тук наистина много духа! В Людериц също беше ветровито, но тук е в други измерения. Вятър, пясък, вихрушки… Зима е! 

Българите от Magic Kervan и те са в Намибия

https://www.facebook.com/MagicKervan/

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 3 часа, shnuky каза:

 

И не само на снимка. Аз си обичам София. Живея тук цял живот и не ми минава дори мисъл да я сменя. За мен е най-добрия за живеене български град и не само. Леко ми е досадно когато се говори как няма никакво подобрение, а никой дори не помни как изглеждаха възлови места преди 5-10 години. И честно - София е доста по- красива от Пловдив. Просто сме свикнали, че е най-разнообразна, богата на културен живот, с доста добър транспорт и т.н. А и за първи път български град влезе в почетната класация Зелена столица на Европа за най- подобрена екологична обстановка за 5 години и най- много зелени площи на човек. Пиша това от Задар, така че съм виждала и други градове :))))

  • Харесвам 25
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Роми каза:

И не само на снимка. Аз си обичам София. Живея тук цял живот и не ми минава дори мисъл да я сменя. За мен е най-добрия за живеене български град и не само. Леко ми е досадно когато се говори как няма никакво подобрение, а никой дори не помни как изглеждаха възлови места преди 5-10 години. И честно - София е доста по- красива от Пловдив. Просто сме свикнали, че е най-разнообразна, богата на културен живот, с доста добър транспорт и т.н. А и за първи път български град влезе в почетната класация Зелена столица на Европа за най- подобрена екологична обстановка за 5 години и най- много зелени площи на човек. Пиша това от Задар, така че съм виждала и други градове :))))

Чудесен коментар!

Трябва човек да е ужасно черноглед,ако не оценява подобренията в столицата от последните години.

Родният ми град е красив и съм изключително щастлива,когато виждам все повече цветя,реновирани сгради и улици,поддържани паркове и градинки!

Както и усмихнати хора,които ценят красотата на София!

 

  • Харесвам 19
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Pantelej Putnik каза:

София е все по-хубава 🙂

IMG_20210724_131849.jpg.ed0d5587dffa188fa93d4d5f0c8d8d68.jpg

 

IMG_20210724_132413.jpg.3fa097702123ffda95e83653594c75ae.jpg

 

IMG_20210724_135559.jpg.fcdd369a591a4593d0011b20502ed2ad.jpg

 

 

преди 32 минути , jungfraujoch каза:

Чудесен коментар!

Трябва човек да е ужасно черноглед,ако не оценява подобренията в столицата от последните години.

Родният ми град е красив и съм изключително щастлива,когато виждам все повече цветя,реновирани сгради и улици,поддържани паркове и градинки!

Както и усмихнати хора,които ценят красотата на София!

 

Аз явно живея в друг град . 52 години живея в София и нищо не ми харесва . Пътищата са отвратителни ( шофирам по 100+ км на ден) , хората са намръщени , задръствания ...  не знам какво ви харесва.

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Роми каза:

И не само на снимка. Аз си обичам София. Живея тук цял живот и не ми минава дори мисъл да я сменя. За мен е най-добрия за живеене български град и не само. Леко ми е досадно когато се говори как няма никакво подобрение, а никой дори не помни как изглеждаха възлови места преди 5-10 години. И честно - София е доста по- красива от Пловдив. Просто сме свикнали, че е най-разнообразна, богата на културен живот, с доста добър транспорт и т.н. А и за първи път български град влезе в почетната класация Зелена столица на Европа за най- подобрена екологична обстановка за 5 години и най- много зелени площи на човек. Пиша това от Задар, така че съм виждала и други градове :))))

Аааа, не съм съгласнаааа! За Пловдив, той е по- красив, защото е озарен от обичта и възхищението на всички пловдивчани:)))

А пък , виж ги столичани:(((

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 26 минути , ivan69 каза:

 

Аз явно живея в друг град . 52 години живея в София и нищо не ми харесва . Пътищата са отвратителни ( шофирам по 100+ км на ден) , хората са намръщени , задръствания ...  не знам какво ви харесва.

Човек е като огледало, явно си настроен негативно. София е станала много красива, а близостта с Витоша е безценна. Много положителни промени има.

  • Харесвам 10
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 35 минути , ivan69 каза:

 

Аз явно живея в друг град . 52 години живея в София и нищо не ми харесва . Пътищата са отвратителни ( шофирам по 100+ км на ден) , хората са намръщени , задръствания ...  не знам какво ви харесва.

Ми ела живей на село бе,тарикат!

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 10 минути , Asya Assenova каза:

Човек е като огледало, явно си настроен негативно. София е станала много красива, а близостта с Витоша е безценна. Много положителни промени има.

Много неравномерно се изсипва тази красота. Някои части на София изглежда много по-добре от преди 20 години, но в някои квартали почти нищо не се поддържа. А понякога се иска много малко.

  • Харесвам 10
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 44 минути , ivan69 каза:

 

Аз явно живея в друг град . 52 години живея в София и нищо не ми харесва . Пътищата са отвратителни ( шофирам по 100+ км на ден) , хората са намръщени , задръствания ...  не знам какво ви харесва.

Ако толкова години не ти харесва живота в София, защо не потърсиш място, което да ти харесва? 

  • Харесвам 5
  • Шок 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.