Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 9 минути , ДиянаВ каза:

@VASILEV, кажи как е жена ти? Много изтормозен вид имаше на вчерашните снимки, а хепи изглеждащ беше ти😄. Знам какво е да си каталясал от пазаруване с капризен нерешителен съпруг коя тениска, риза, панталон, дънки, къси гащи и ... му стои по-добре😉😜. Тези чантички от една и съща марка не бяха само за нежната жена от снимките. Всичко видяхме, признай си😆

Мани, мани много рядко ми се случва да кажат:

- айде стига толкова да се прибираме..

Но вчера след шест часово обикаляне накрая се предаде. Ама и аз си имам тактика, каквото си купи да си го носи, и както беше с якенце накрая и с тениската и беше горещо.

Да тука ме хвана, на ню баланс две от чантичките са мои😄ама на снимката не се вижда торбичката с чантичка на “Дона Карен” от тия малките дето били модерни, не се вижда една друга на Келвин Клайн дето изкупи всичкото бельо и т.н😄

Абе лоша работа е вече няма място в къщи от дрешки…аз май се оплаквам😄

преди 17 минути , DaBo каза:

За мен оново хамелионестото, ако може. 😉 Гледам за него няма все още желаещи. Аз автомобили и с десен волан шофирам.

ПУ, ПУ  твоя е. Врътни едно виртуално кръгче, че аз като видя , че криптото расте и се размечтавам😄

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 16 минути , VASILEV каза:

 

Но вчера след шест часово обикаляне накрая се предаде. Ама и аз си имам тактика, каквото си купи да си го носи, и както беше с якенце накрая и с тениската и беше горещо.

 

А няма ли да ти е по-добре да и връчиш една КК и да седнеш някъде на питие? Тя да се "мъчи", а ти да си почиваш. И за нея така ще е по-спокойно пазаруването.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , Дани Магелани каза:

А няма ли да ти е по-добре да и връчиш една КК и да седнеш някъде на питие? Тя да се "мъчи", а ти да си почиваш. И за нея така ще е по-спокойно пазаруването.

Дани би било чудесно, ама като не иска. Казвам и тук не искам да влизам, а тя

- ама ела де да видиш как ми стои…

Но какво да ви обяснявам, то сигурно при всички е така😄

  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 6 часа, VASILEV каза:

Дани би било чудесно, ама като не иска. Казвам и тук не искам да влизам, а тя

- ама ела де да видиш как ми стои…

Но какво да ви обяснявам, то сигурно при всички е така😄

Тъй, тъй - в един магазин на Дезигуал в Болоня, като домъкнах Съра в женската част на магазина, да види как ми седи роклята, дет съм я харесала, взеха да гледат накриво, че нали женските пробни са светая-светих и мъжовете стоят надалече:))))

Между другото - на 100% разчитам на неговото мнение. И се съобразявам - като вземе да клима и да се чуди какво да каже, ясно - събличам. Като каже категорично “да”, купувам:))))

Така че, мъжкото мнение е много важно:)))) @VASILEV, не бягай от отговорност. Освен това, всяка жена, иска да е хубава, първо за нейния си мъж:)))))

  • Харесвам 13
  • Браво 2
Връзка към коментар

@Eva eva, ако снимките ти са пускани от посещение в същия ден, значи най-вероятно нейде сме се разминали 🙂 Всъщност Балос и Елафониси са единствените места тук, дето чух българска реч. И много се чудя къде отиват всите хора от самолетите 😏

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, jul каза:

@Eva eva, ако снимките ти са пускани от посещение в същия ден, значи най-вероятно нейде сме се разминали 🙂 Всъщност Балос и Елафониси са единствените места тук, дето чух българска реч. И много се чудя къде отиват всите хора от самолетите 😏

Да, понеделник бяхме на Балос 🙂 Ние не успяхме да попаднем на българи там и на Елафониси, но вчера в заведението в Ханя имаше бойна нашенска група, които направо викаха, докато обядваха 🙂 

  • Смея се 6
Връзка към коментар

 

 

преди 13 часа, VASILEV каза:

... не се вижда една друга на Келвин Клайн дето изкупи всичкото бельо и т.н😄

Абе лоша работа е вече няма място в къщи от дрешки…аз май се оплаквам😄

...

Кой мъж се оплаква от бельо. Я не ми се прави.

 

преди 12 часа, VASILEV каза:

Дани би било чудесно, ама като не иска. Казвам и тук не искам да влизам, а тя

- ама ела де да видиш как ми стои…

Но какво да ви обяснявам, то сигурно при всички е така😄

 

преди 6 часа, AlexandraKo каза:

Тъй, тъй - в един магазин на Дезигуал в Болоня, като домъкнах Съра в женската част на магазина, да види как ми седи роклята, дет съм я харесала, взеха да гледат накриво, че нали женските пробни са светая-светих и мъжовете стоят надалече:))))

Между другото - на 100% разчитам на неговото мнение. И се съобразявам - като вземе да клима и да се чуди какво да каже, ясно - събличам. Като каже категорично “да”, купувам:))))

Така че, мъжкото мнение е много важно:)))) @VASILEV, не бягай от отговорност. Освен това, всяка жена, иска да е хубава, първо за нейния си мъж:)))))

Като им помня влюбените снимките от Санторини, @VASILEV само се опитва да скромничи тука и да се прави на изтерзан.

 

На мен пък ми е кеф когато жена ми се допитва до мен. (това е почти винаги.)

Преди се е случвало и да си шие по поръчка и естествено, на пробите ходихме заедно. Помня, че един път аз не можaх да отида и шивачката беше отложила пробата, докато и тя не чуе моето мнение.

Сега пак ще се шегуват зевзеците, че @VEni62 чете тук. :grin:

 

 

  • Харесвам 4
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 12 минути , ven62 каза:

 

 

Кой мъж се оплаква от бельо. Я не ми се прави.

 

 

Като им помня влюбените снимките от Санторини, @VASILEV само се опитва да скромничи тука и да се прави на изтерзан.

 

На мен пък ми е кеф когато жена ми се допитва до мен. (това е почти винаги.)

Преди се е случвало и да си шие по поръчка и естествено, на пробите ходихме заедно. Помня, че един път аз не можaх да отида и шивачката беше отложила пробата, докато и тя не чуе моето мнение.

Сега пак ще се шегуват зевзеците, че @VEni62 чете тук. :grin:

 

 

Тъй, тъй - на т,ва му се вика - мъж на жена си. 😉😉

Чак пък, до шивачката, не сме стигнали ние.

  • Смея се 3
Връзка към коментар
На 24.08.2021 г. в 18:49, AlexandraKo каза:

Ауууу, завижд, завижд, на жена ти!
Като нямаш ван, ще направиш няколко курса:)))).

 

преди 14 часа, ДиянаВ каза:

@VASILEV, кажи как е жена ти? Много изтормозен вид имаше на вчерашните снимки, а хепи изглеждащ беше ти😄. Знам какво е да си каталясал от пазаруване с капризен нерешителен съпруг коя тениска, риза, панталон, дънки, къси гащи и ... му стои по-добре😉😜. Тези чантички от една и съща марка не бяха само за нежната жена от снимките. Всичко видяхме, признай си😆

Никой не ме подкрепя тук, а на мен ми предстои къща да строя, @ven62 ти поне от мъжка солидарност нещо в моя подкрепа...ама не 😀

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 7 минути , VASILEV каза:

 

Никой не ме подкрепя тук, а на мен ми предстои къща да строя, @ven62 ти поне от мъжка солидарност нещо в моя подкрепа...ама не 😀

О, имаш я.

Обърни внимание на stellar-a (XLM). Там съм напред с около 30%.

:wink:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 21 минути , AlexandraKo каза:

Тъй, тъй - на т,ва му се вика - мъж на жена си. 😉😉

Чак пък, до шивачката, не сме стигнали ние.

 

Имаме и противоречия - аз гледам да спестя от дължината на тоалетите й. Винаги се различваме с поне 2-3 см. но понякога разминаванията са с цяла педя. Ама аз мъж ли съм или ... Налагам се!:wink:

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , VASILEV каза:

 

Никой не ме подкрепя тук, а на мен ми предстои къща да строя, @ven62 ти поне от мъжка солидарност нещо в моя подкрепа...ама не 😀

Абе човек, къщата не я водиш със себе си, че да я виждат всички, колко е хубава.😉😉

А пък добре облечената  жена, всеки я забелязва, тя ти е като брошка на костюма, дет го носиш! Нали не искаш, иглата на ревера ти, да е от единия лев, друго си е, кат е Тифани:))):tender:

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар

Не знам, все си мисля, че дрехите на жените само другите жени ги гледат...

 

Поне аз не ги гледам. Сигурно трябва да порасна... 😄

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 16 минути , neuromancer каза:

Не знам, все си мисля, че дрехите на жените само другите жени ги гледат...

 

Поне аз не ги гледам. Сигурно трябва да порасна... 😄

Май се заформя нова тема -   С/Без  половинки на пазар. Логично е след гладането и готвенето.😀

  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 6 минути , neuromancer каза:

Не знам, все си мисля, че дрехите на жените само другите жени ги гледат...

 

Поне аз не ги гледам. Сигурно трябва да порасна... 😄

По-скоро си надраснал🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 52 минути , FlyTraveler каза:

Преди няколко дни в парка Етоша в Намибия ни атакува и удари черен носорог. Никакво предупреждение, набра скорост за 2-3 секунди. Остави тази вдлъбнатина в дебелата ламарина на сафари Land Cruiser. Не ми се мисли какво щеше да ни се случи в някаква нормална кола. Яд ме е, че не успях да го снимам докато търчеше към нас.

 

IMG_20210825_074851.jpg

Надявам се всичко да е наред със вас и чакаме да се върнеш да се видим и разкваш за твоите приключения! Сигурно е било доста стресиращо как носорог хвърчи към вас, обяснимо е защо нямаш снимки...Пожелавам повече инциденти да нямате докрая!

П.С. Пиши като се върнеш да спретнем една варненска сбирка 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 24.08.2021 г. в 21:08, Йосиф Милчов каза:

Невероятен Кишинев и много подценявана дестинация според мен, която определено си струва да се посети.

20210824_195009.jpg

20210824_193710.jpg

20210824_123711.jpg

20210824_123614.jpg

20210824_115631.jpg

20210824_113432.jpg

20210824_111352.jpg

Много бих се радвал да разкажеш за пътуването, когато се прибереш! Молдова ми е интересна и ми се иска да науча повече. Приятно доизкарване 🙂

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.