Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 9 часа, Radnev каза:

Ако някога Когато до ден-два напиша пътепис ще го опиша подробно, защото аз свидетел на нещо подобно не съм бил досега. 

Извинявай, открих леки грешки в повествованието и ги коригирах. Предполагам, че неволно си ги допуснал, подвластен на емоцията от битката с африканския лъв.:tongue:

Не забравай, че имаш верни фенове, които чакат от сума ти време да четат за приключенията ти с насълзени очи.:clapping:

 

  • Харесвам 17
  • Браво 6
  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 6 часа, wilks каза:

Успешно си самоназначих профилактична @нтик0вид местна, вековно изпитана терапия за времето на престоя ми тук:

Съставки:

Съотношението е според вкуса, но с напредване на времето е препоръчително едната постепенно да се увеличава, за сметка на другата :wink:

IMG_20220101_130454.jpg.bddc38d2cbfee28dbd0b99f8e2948642.jpg

 

IMG_20220101_161853.jpg.3962d4d36ccb59aa8d64f64f104f97a1.jpg

 

IMG_20220101_161432.jpg.e5b0a82bcf0f0d849d516e0c815e3c3c.jpg

През далечната 2020, Февруари, пандемията тъкмо започваше, а аз вече профилактично две седмици приемах същата терапия като твоята и действа😄

Останаха хубавите спомени🙂

Забавлявайте се!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

На път за морето спряхме в Ямбол, да се видим с приятели. 

Градът ме изненада с приятна украса (за разлика от синия дядо Коледа от миналата година 😀

Нощните снимки с телефона не са добри (както обикновено) 

 

IMG_20220102_184408.jpg

  • Харесвам 39
Връзка към коментар
Преди 1 час, Emil Chakalov каза:

Ако искаш се обади за по кафе.Аз съм в Троян и вече съм на линия.


С голямо удоволствие ще звънна , в сряда между 11.00-12.00 , ако имаш свободно време - ще се видим. Ние сме без малкият в момента 🙂.

Връзка към коментар
На 1.01.2022 г. в 0:47, wilks каза:

Dover beach.

Почти като онзи в UK, но не точно той.

Наздраве

@wilks, без да развалям удоволствието от безвремието на островната ти идилия, между няколко рома, би ли споделил маршрута ти до там 🙂 ?

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, wilks каза:

Иначе маршрутът е прост - има много директни полети на TUI flights от Gatwick или Manchester до Bridgetown за £250-300 за по 2 или 3 седмици, направо от сайта.

Благодаря! И аз стигнах до директните полети от UK, но помислих, че е нещо по-завъртяно, в твой стил 😄

 

Хапни и едно wahoo вместо нас, ако има 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.