Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 15 часа, Дани Магелани каза:

Имам въпрос извън темата: Има ли такси при теглене с Револют от банкоматите?

Нямам идея, не ползвам Революта за теглене кеш.

Още от Крайова:

IMG_7650.jpeg

  • Харесвам 31
Връзка към коментар
преди 2 часа, Иван Попов каза:

бях една седмица на STEM обучение

Безплатна екскурзия,какво по-хубаво. Моите вуйчо и вуйна бяха химици-инженери и през 70-80-90 те години на миналия век постоянно бяха на командировки в Япония,Швейцария,Великобритания,Русия,Белгия,Франция,Германия и носеха подаръци.Те на екскурзия като нас в чужбина сигурно не са ходили,може би само до братовчеда живеещ вече от 20 години в Англия и работещ като преподавател в Нотингам.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, dimitrov6 каза:

Безплатна екскурзия,какво по-хубаво. Моите вуйчо и вуйна бяха химици-инженери и през 70-80-90 те години на миналия век постоянно бяха на командировки в Япония,Швейцария,Великобритания,Русия,Белгия,Франция,Германия и носеха подаръци.Те на екскурзия като нас в чужбина сигурно не са ходили,може би само до братовчеда живеещ вече от 20 години в Англия и работещ като преподавател в Нотингам.

Да, супер беше 😊 Обучение, пътуване, компания, емоция.... какво по-хубаво от това 😉

Всичко беше повече от супер, но морето беше олеле....

Просто отиваш на плажа взимат ти 15/20 евро, но не е проблемът за парите, а проблемът е, че водата беше мръсна и мътна. Дори и на лодка когато ни разходи и там не ми хареса, близо 1 км. към морето си мислех, че е по-добре, но не еее. 

Гърция е много по-добре като вариант за море/почивка. Водата е кристал и се гледат рибите, а там гледаш само водорасли и мътилката. 

 

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 44 минути , Иван Попов каза:

Да, супер беше 😊 Обучение, пътуване, компания, емоция.... какво по-хубаво от това 😉

Всичко беше повече от супер, но морето беше олеле....

Просто отиваш на плажа взимат ти 15/20 евро, но не е проблемът за парите, а проблемът е, че водата беше мръсна и мътна. Дори и на лодка когато ни разходи и там не ми хареса, близо 1 км. към морето си мислех, че е по-добре, но не еее. 

Гърция е много по-добре като вариант за море/почивка. Водата е кристал и се гледат рибите, а там гледаш само водорасли и мътилката. 

 

В и на 50-100км нагоре и надолу от Валенсия е никога не съм виждал бистра вода за 16-17 години.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 18 часа, Тони каза:

Сингапур набързо днес.

И да се похваля, че снощи изкарахме една много приятна вечер в КЛ в компанията на @DaBoи съпруг.

 

20230716_190432.jpg

20230716_185904.jpg

20230716_185852.jpg

20230716_183615.jpg

20230716_181944.jpg

20230716_182333.jpg

20230716_181520.jpg

Красиви снимки! Предстои ни пътуване до Сингапур през месец септември. Първата снимка от хотела с лодката ли е? Може ли на л. с., ако желаете, да напишете нещо което Ви е впечатлило, за да не го пропуснем. Много ми се иска да отедм и до КЛ. Но как да го направим в един ден. Благодаря!

Връзка към коментар
На 3.07.2023 г. в 21:04, Fiordaliso каза:

Калабрия е много интереснa и богата на пейзажи,култура,история,архитектура,несравнима кухня,гостоприемни хора и все още нормални цени .

ето някои от причините да отидем там със семейството и немски познати,между другото който знае италиански или немски няма да има проблем,но с английски няма да се оправи

..........................................

Важното е, че Калабрия "изненадва", защото въпреки всичко си остава красива, дива, автентична.

ето няколко кадри,ако някой има конкретни въпроси,ще се постарая да му отговоря:

 

01_tropea.jpg

02_tropea.jpg

03_Tropea.jpg

chiesa-di-piedigrotta.jpg

cibo 04.jpg

cibo 05.jpg

civita.jpg

Diamante.jpg

Fichi-d-India-.jpg

le-5-dita-di-Pentedattilo-.jpg

monti01.jpg

monti02.jpg

monti03.jpg

pizzo01.jpg

pizzo02.jpg

Reggio -Calabria 03.jpg

Reggio-Calabria 01.jpg

Reggio-Calabria-04.jpg

Reggio-Calabria 02.jpg

rocca imperiale.jpg

roseto.jpg

uomo dignitoso.jpg

stella marina.jpg

@Fiordaliso Поздравления за избора на Калабрия! Отдавна съм харесала Тропеа, но още не съм сигнала до нея. Имам много въпроси за Калабрия, къде ви беше базата, кои места обиколихте, как пътувахте, колко беше горещо и т.н. Нормалните цени заслужават отделен разговор! 😀

Имаш ли тема, където споделяш? Пусни още снимки, включително от Тропеа, ако имаш, моля.  

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.