Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 46 минути , Svetulche каза:

То бива, бива цвят, ама чак пък толкова

Стига де...ти провери ли да не е нещо холограма ли, що ли:wink:?

Изглеждат нереални...исках да кажа - страхотни са и хортензиите и снимките ти. 

 

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

@Kalina Ivanova няма лъжа, няма измама. Проверявам твърде често. Добре че тук шофьорите са много толерантни, че с тия мои чести спирки на места, на които няма отбивка …

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 6 часа, Svetulche каза:

@Kalina Ivanova няма лъжа, няма измама. Проверявам твърде често. Добре че тук шофьорите са много толерантни, че с тия мои чести спирки на места, на които няма отбивка …

Аз бях през март и не бяха цъфнали. Влюбих се в този остров! Презставям си каква приказка е сега!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 7 минути , Kalina Ivanova каза:

@Argentique през Айвалък ли пътувахте за Лесбос? 

Щяхме. Но успях една нощ да купя два двупосочни самолетни билета от Солун за 1.70 € и разнообразихме от там Днес летим за Солун, утре пътуваме за вкъщи.

През Айвалък идват доста турци, но ферито е за малко коли и трябва по-рано да се купи. Има си турци тук, основно с истанбулски номера. И не са от религиозните.

 

Колкото и да е странно, за Лесбос се активирах от една реклама за организирана екскурзия във фейса. Видях снимка на Моливос и викам - я да се организирам и аз. 😄

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
Райска птица
На 21.07.2023 г. в 12:01, Argentique каза:

Щяхме. Но успях една нощ да купя два двупосочни самолетни билета от Солун за 1.70 € и разнообразихме от там Днес летим за Солун, утре пътуваме за вкъщи.

През Айвалък идват доста турци, но ферито е за малко коли и трябва по-рано да се купи. Има си турци тук, основно с истанбулски номера. И не са от религиозните.

 

Колкото и да е странно, за Лесбос се активирах от една реклама за организирана екскурзия във фейса. Видях снимка на Моливос и викам - я да се организирам и аз. 😄

Моля насочете ме и мен - кои са тези вътрешни полети / авиокомпании в Гърция и откъде ги намирате офертите. Нищо не откривам аз..пътувала дъм преди пандемията с такива , сега нещо не ги намирам…

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • домосед
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.