Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 7 минути , ven62 каза:

Подозирам, че фотоапарата/обектива е доста скъп.:biggrin:

 

Най-вероятно е скъп обективът, но и котката , предполагам, е доста близо. Аз в Масай Мара не съм била, но като бях на сафари в Западно Цаво един прайд лъвици минаха буквално на една ръка разстояние от джипа. 

  • Харесвам 9
  • Шок 2
Връзка към коментар

И аз не съм била в Масай Мара, но в Серенгети, което е неговопродължение на юг, лъвовете доста често са много близо до джиповете и са доста многобройни. 

По-скоро мен ме радват близките носорози и преди това имаше леопард в доста близък план. Те са доста по-редки животни, а леопардите обичайно са по дърветата.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 23 часа, crazyhorse каза:

Кой ти пие кафета в тия жеги-кажи цената на бирата!😂

Цената на бирата е по-евтина от цената на фрапето.

Цената на бирата е 3,50 евро, а на фрапето е 4 евро (и то без вода е от тази година тук на Beach bar "Paralia"). Ама аз си пия фрапе, за да не заспя докато се печа 😀

  • Харесвам 8
  • Шок 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , krasen_denev каза:

Как? Страхотно!!!

Имах притеснения, но засега всички планове се изпълниха. С полет от Истанбул и виза. Летях с Аерофлот, защото имах ваучери.

  • Харесвам 13
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 2 минути , Taliana каза:

Малко прозаично - вечният град Рим.

 

20230726_124520.jpg

20230726_132832.jpg

Вечният град никога не е прозаичен и скучен за мен :smile:

 

Приятно наслаждаване на Всичко там!

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Отново в Узбекистан. Снимки няма, жегата е смазваща.

По едно време бях решила, че май няма да успея да се добера до тук тоя път, ама нейсе.. успях.

Първо служебната кола взе да загрява по магистралата към София, после полета до Истанбул закъсня с час и кацнахме на нещо като писта по периферията на летището. Доде ни извозят и влезем в летището оставаха само 50 минути до втория полет. Пак имаше бягайте крачета да бягаме.. Качихме се в самолета, изкараха ни на пистата, форсираха двигателите и ни върнаха обратно.. Имало проблем с двигател. Откарахме вътре още час, взе да става адски горещо и накрая излетяхме и долетяхме до тук благополучно. И за да е съвсем весело куфарът ми го нямаше. За първи път ми се случва. На гишето за загубени багажи работеха със скоростта на охлюви. След епично търсене на куфара ми защото в системата пишело, че е пристигнал в Ташкент го изкараха от стая зад гишето. Какво правеше там не можаха да ми обяснят.

  • Харесвам 6
  • Шок 15
  • Браво 3
Връзка към коментар

В Петък водих и Лелето с мен този път на СтаРа 100х24 2023, най-стария и най-красивия Ултра Планински Маратон в България с некомерсиална цел, който се проведе за 21-ва поредна година. 70 уникално красиви километра с 3400 D+ по билото на Стара Планина от х. Мазалат до х. Ехо в рамките на 24 часа. Огромни Благодарности на Станислав, който съумява да го организира така добре вече толкова много години и събира все хубави хора на това събитие. Приятно 8 минутно гледане ! 🎞📽😀

 

 

 

 

  • Харесвам 20
  • Браво 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Argentique
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.