Прескочи до съдържание

Пътувам за... - услуга на МВнР


Препоръчани мнения

Случайно ми попадна тази (нова? обновена) услуга на Външното, която позволява да регистрираш страните, в които ще пътуваш, както и периодите на престой. Те от своя страна ти изпращат автоматично известия ако има някакви важни събития там, както и данни за посолства и т.н...

 

http://www.mfa.bg/120/patuvamza

 

Някой ползвал ли я е?

Не мога да скрия, че ме лъха известна доза подозрителност от "Биг Брадър" компонента, който присъства ..

Разбира се, може и с фалшиви данни да се регистрираш.. не искат ЕГН ;)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз лично препоръчвам да гледате подобни информации на държави с много посолства и пътуващи граждани, като Великобритания, САЩ, Австралия, Канада, Германия и т.н.

 

В повечето случаи информацията на български е малко или не е актуална, като причина за това са малкото посолства и служители работещи в тях. Освен това малкото български туристи генерират малко обратна връзка към посолствата и консулствата за евентуални проблеми в дадена държава.

 

Няма лошо човек да следи и тази информация, но не трябва много да разчита на нея.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Тази услуга я има от няколко години. Аз я ползвам винаги при пътуване. На днешно време е задължително според мен. В magelanci.com, подфорум - "в момента съм..." има подобно действие - съфорумско. 

Редактирано от rdd
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз съм я ползвал. Не съм сигурен защо :)

Беше за Мианмар, че там и роуминг нямахме.

От тогава не съм се листвал, но не пречи да си добави човек данните. Така или иначе се събират къде ли не.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.