Прескочи до съдържание

Търся билет до Куба през декември


Препоръчани мнения

Бих искал да попитам за билети до Куба. Търся двъпосочен за периода 16-23 декември 2016 г. Възможно ли за е за тогава да се намерят евтини билети и колко по-рано да ги търся. Да ме ориентирате и от къде, с кои компании най-често излизат промоции за там (Тук видях предложението на Жоро за Eurowings от Кьолн).

 

Билет: Двупосочен

Дати: 16-23 декември

Градове: няма значение (за предпочитане Хавана или близки)

Багаж: 1 бр. чекиран (може и само ръчен)

Намерих за 700 евро (за посочените дати)

Плащане с Mastercard или Visa (дебитни карти)

 

Нямам проблем да прикачвам с нискотарифни.

 

 

Благодаря предварително.

Редактирано от thumper
Връзка към коментар

Ще използвам темата да попитам и аз за билети до Куба. Търся за периода 16-23 декември. Възможно ли за е за тогава да се намерят евтини билети и колко по-рано да ги търся. Да ме ориентирате и от къде, с кои компании най-често излизат промоции за там (Тук видях предложението на Жоро за Eurowings от Кьолн).

Благодаря предварително.

 

Отбележи всички подробности според изискването тук.

Връзка към коментар

Това, което си намерил е нормална цена, така че не бързай да купуваш, а чакай на нисък старт за оферти :) На пръв поглед не виждам нещо по-евтино. За съжаление фиксираните дати предполагат, че може и да нямаш гъвкавост да се възползваш от оферти, ако излезнат, ще е на късмет работата. Дебни ги до септември-октомври, предполагам че цените няма да се повишат до тогава, след това вече може да се ослушваш да купуваш. 

 

Както писах и в другата тема, дебни Eurowings, дебни полетите от Мадрид също. 

 

Леко ме притеснява периода, около нова година, но мисля че 16-23 не си съвсем в пика. 

Връзка към коментар

Това, което си намерил е нормална цена, така че не бързай да купуваш, а чакай на нисък старт за оферти :) На пръв поглед не виждам нещо по-евтино. За съжаление фиксираните дати предполагат, че може и да нямаш гъвкавост да се възползваш от оферти, ако излезнат, ще е на късмет работата. Дебни ги до септември-октомври, предполагам че цените няма да се повишат до тогава, след това вече може да се ослушваш да купуваш. 

 

Както писах и в другата тема, дебни Eurowings, дебни полетите от Мадрид също. 

 

Леко ме притеснява периода, около нова година, но мисля че 16-23 не си съвсем в пика. 

 

До сега гледах почти само от Мадрид. Иберийците напр. ми се виждат много скъпи. Аерофлот биха били удобни от София, но до сега несъм виждал тяхна промоция (пускат ли някакви переодични?). Пътуването е за конкретен повод и за това не съм гъвкав с датите.

Връзка към коментар

До сега гледах почти само от Мадрид. Иберийците напр. ми се виждат много скъпи. Аерофлот биха били удобни от София, но до сега несъм виждал тяхна промоция (пускат ли някакви переодични?). Пътуването е за конкретен повод и за това не съм гъвкав с датите.

 

Веднъж съм засичал промоция на Аерофлот, освен това по едно време бяха вървежни покрай резкия срив на рублата, като цяло си държат цени. От Мадрид може да хвърлиш едно око и на Cubana. 

 

Всъщност, щатска виза имаш ли? Може би идните месеци ще започнат да летят щатските компании до там, което би отворило нови възможности. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.