Прескочи до съдържание

За Лаос - ужасно преживяване!!!!!


Препоръчани мнения

 Бях в Лаос преди 2 месеца за да удължа Thai визата си.

 

Не очаквах че е толкова опасно място . Може би защото съм свикнала да излизам сама и никога не съм имала проблеми, реших че е ок да изляза навън в 1 am ,.Търсех отворен ресторант . По пътя човек с мотор спря и започна да ми дърпа ръката.   В този момент тръгнах обратно към

хотела и втори човек се появи ,спря мотора си,  опита се  да ме накара насила да се кача , като ме разтърси и ме  хвана на ръце ​(нямам идея как кльощав азиатец успя да ме вдигне по този начин ,55 kg, sum, явно беше взимал някакви наркотици)

В този момент го напръсках със спрей които нося в йоба си, и слава богу останах само с няколко рани на таза от падането. (човека беше нисък)  

  На другия ден се опитах да говоря с полицията, не ми

обърнаха абсолютно никакво внимание, въпреки че на тази улица специално бях осведомена, че има камери. 

  

 Пътувала съм сама в Cambodia, Тайланд, Myanmar, Япония , Корея, никога не ми се е  случвало подобно нещо. 

   Не излизайте вечер в Лаос, опасно място е, и има много малко информация в Интернет за ужасите които се случват тук. Говорих с Австралийка която живее там и тя ми разказа доста неща. Внимавайте. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Подобно нещо може да се случи навсякъде по света, просто на теб се е случило в Лаос. Из Югоизточна Азия транспортът е евтин, винаги взимай тук тук или такси късно вечер. Обикновено такива инциденти стават точно с хора обикаляли повече из региона, които не са вече толкова нащрек. заради основно дружелюбните местни.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Преди няколко дни в Пловдив на центъра в 23.30 една девойка я бяха били и обрали.

Така че, не е безопасно никъде сама жена да се мОта по улиците.

Връзка към коментар

Естествено че не бих могъл да правя заключение на базата на кратко туристическо посещение, но в Сеул нощно време се чувствах напълно спокойно, след като често срещах след полунощ млади момичето да ходят по малки, безлюдни улички абсолютно сами!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Естествено че не бих могъл да правя заключение на базата на кратко туристическо посещение, но в Сеул нощно време се чувствах напълно спокойно, след като често срещах след полунощ млади момичето да ходят по малки, безлюдни улички абсолютно сами!

 

Е, кой не би се чувствал спокойно с млади момичета около себе си, най-много да ти се разлупа сърцето.

 

А ти да не ги остави да се страхуват самотни по безлюдните улички.... B)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.