Прескочи до съдържание

Русия - Монголия - Китай


Препоръчани мнения

Здравейте!

 

Планувам големи пътешествия из майка Русия. Идеята е да се отбия в Монголия за известно време и от там - с полет до Пекин. 

Вече разполагам с хуманитарна виза за Русия - въпроса ми е какъв би бил най-добрия начин относно кандидатстване за монголска и после китайска. Има ли някой с опит или съвети?

 

Ще остана в Санкт Петербург 2 месеца така че там мога да отида до консулата/посолството на Монголия и да кандидаствам за туристическа виза. Веднъж вече като съм в Улан Батор мислех да отида до китайското посолство и от там да пусна заявление за китайската.

 

Как мислите и какво би било по-добър вариант за момента? 

Искрено се извинявам ако някой вече е питал нещо подобно - нов съм във форума и знаете как е със зелените.  :)

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Публикувано: (редактирано)

Здравей!

Би ли дал някакви контакти на Миро? Търсих из форума, но не можах да го намеря. Благодаря.

 

Между впрочем - малко новобрански въпрос, но задължително ли трябва travel insurance ако човек ще пътува като турист из Азия? Въобще гледат ли ги? За Русия вече имам, но нямам за останалите страни към които планувам да пътувам и поживея малко там.

Редактирано от AlexR
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.