Прескочи до съдържание

Виена-София-Виена през август


Препоръчани мнения

1.Виена-София-Виена


2. Виена-София 10 август +1,2 дни  с връщане 28 август 


3.Предпочитам директни, но може и с прекачване. Само със самолети искам да пътувам


4.Може прекачване нискотарифна


5. Без багаж ще съм.


6. 123 euro през rumbo


7. Дебитна карта виза, paypal и maestro


Редактирано от Vankata
Връзка към коментар

Цената е 123 евро и директно в сайта на австрийците, ако няма отстъпка през румбо, по-добре си резервирай от там. Не мисля, че може да се надяваш на нещо повече, особено в избрания от теб период, мисля, че всеки полет под 150 евро е супер. 

Връзка към коментар

Тя линията се обслужва от Austrian и BulgariaAir, а те май си имат споразумение да не се бият в цените, така че 123 евро е нормално като цена. Другото е да търсиш до Братислава, от там до Виена е под час с влак, на цена от ~10euro.

Връзка към коментар

Тя линията се обслужва от Austrian и BulgariaAir, а те май си имат споразумение да не се бият в цените, така че 123 евро е нормално като цена. Другото е да търсиш до Братислава, от там до Виена е под час с влак, на цена от ~10euro.

 

Никакво споразумение няма! Просто България ер се опитва да е с една идея по евтина от австрийците, но с 4 полета на седмица, няма как да са реален конкурент на австрийците, които имат 26 полета седмично.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.