Прескочи до съдържание

Регистрация в TrenItalia


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

изключително ще бъда благодарен, ако някой може да ми помогне с регистрацията в TrenItalia. Искам да закупя билет за влак в Италия, но не мога да се справя с регистрацията. Иска ми валиден адрес в Италия, а аз нямам такъв :( Моля, някой който има опит да съпортне.

Връзка към мнение

Ами, избирам си като за начало влакчето, после Супер Икономи, щото ми е най-евтино, после ми дава да си избера място и ми иска след това Authentication


Май се оправих, но ми дава "I am a passenger too" за чек??? Кога се маркира това поле, че се сбърках вече :D

Връзка към мнение

Може би си избрал цена, която се предлага с карта за отстъпка, а такива карти се изпращат до адрес в Италия, но от линка не става ясно  :)

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Правила съм регистрация в Trenitalia преди години и още е активна, дори ми пазят данните за последното пътуване, което е преди 3години. Регистрацията ви дава право на допълнителни отстъпки, а аз съм маниачка на тема отстъпки :yahoo: Периодично изпращат мейли с талони за 10Е отстъпка и информация за всякакви промоции. Много съм доволна от сайта им! Ние преди 3години си взехме билети за 9.99Е от Милано до Рим, влакът разви скорост до 270км/ч 

100_1312.JPG

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Здравейте, за първи път купуваме  билети за скоростен влак от Рим до Флоренция от italotreno.it. Както и за първи път ще ходим и сами си организираме пътуването. Билета който получихме на телефона си има код, но няма номер на влака. Може ли някой да ми даде повече информация, трябва ли да получим допълнителна информация, трябва ли да се разпечата билета, и дали се валидира преди качването на влака. Изобщо каква е процедурата. Билетите за пътуване месец октомври. Ще бъда благодарна ако някой ми даде по-подробна информация. Това упражнение го правим за първи път.

Връзка към мнение
On 7/9/2019 at 10:50 AM, Мегс said:

Здравейте, за първи път купуваме  билети за скоростен влак от Рим до Флоренция от italotreno.it. Както и за първи път ще ходим и сами си организираме пътуването. Билета който получихме на телефона си има код, но няма номер на влака. Може ли някой да ми даде повече информация, трябва ли да получим допълнителна информация, трябва ли да се разпечата билета, и дали се валидира преди качването на влака. Изобщо каква е процедурата. Билетите за пътуване месец октомври. Ще бъда благодарна ако някой ми даде по-подробна информация. Това упражнение го правим за първи път.

На билета няма ли час на заминаване?

Разпечатайте билета, защото на гарата в Рим трябва да го покажете, за да ви пуснат на перона. Не е необходимо да се валидира на машината, ако е за конкретен влак.

Връзка към мнение

Пътували сме от Рим до Флоренция с високоскоростен влак на .Italo /тъмночервените/. Билетът трябва да се разпечати и да се представи на перона, иначе няма да ви пуснат. На билета трябва да пише дата, час, вагон и място. Не се валидизира никъде. Кондукторите минават с един четец и сканират баркода

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Да не пускам нова тема. Някой да ползва мобилното проложение на Trеnitalia.

Какви телефони имате? P20 lite и не иска да баца (нито е много стар, нито много нов). Освен Тръмп да ми подлива вода ...

image.png.ec2b146585f1fcb246208b7230f4b52f.png

Дълго време се чудя защо не мога да го намеря,а то ...

Връзка към мнение
преди 13 минути , jorocontrola каза:

Да не пускам нова тема. Някой да ползва мобилното проложение на Trеnitalia.

Какви телефони имате? P20 lite и не иска да баца (нито е много стар, нито много нов). Освен Тръмп да ми подлива вода ...

image.png.ec2b146585f1fcb246208b7230f4b52f.png

Дълго време се чудя защо не мога да го намеря,а то ...

Най-вероятната причина да ти дава, че е несъвместимо с устройството ти, е адресната ти регистрация. В Trenitalia можеш да се регистрираш само с италиански адрес, а в Play store вероятно си регистриран с български. Преди време така ми даваше за един от дигиталните портфейли от UK (не помня вече кой). Според съпорта им телефонът ми се поддържал, но ми даваше, че не се поддържа нито едно от устройствата.

 

Не ти е необходимо приложението. Просто си свали pdf-a на телефона и при проверка го покажи.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

При това положение трябва ли да печатам билетите, ако ги купувам през сайта или може само да ги покажа на телефона?

Графикът ми не е много точен и ще ми е доста трудно да купя (и разпечатам) за седмица напред отделно, че има влакове доста често ...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.