Прескочи до съдържание

Qatar Airways Qmiles и получаване на карта


Препоръчани мнения

Абе писал съм и друг път, като пътувате с катарците, за много малко точки може да букне и фрий билет Ханой - Банкок с тях. Разбира се мултисити най-удобно, но това също може да бъде вариант.

На мен въобще не са ми вкарали точки при купуването на билета. Писах им 3 пъти сигурно, но още нищо не са ми отговорили.

Връзка към коментар

Ясно. Въпреки това обаче, вече съм летял с тях и пак нямам нищо в профила.

Ами трябва да си дадеш номера при чекин или преди това, за да ти начислят милите. После ако не е станало си има начини в сайта да си ги искаш, до някакъв срок след полета обаче.

А карта, получи ли? Аз все още не съм, както и жена ми, а на сина ми пратиха. Аз съм титуляр, а те са регистрирани като членове на семейството...

Може и без карта, стига да си знаеш номера и да го въвеждаш своевременно.

Връзка към коментар

Да , не ти трябва физическа карта. Номерът който си получил е достатъчен.

Относно милите - при две пътувания до Азия по промо тарифа имам точки колкото за еднопосочен полет Банкок - Ханой :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А карта, получи ли? Аз все още не съм, както и жена ми, а на сина ми пратиха. Аз съм титуляр, а те са регистрирани като членове на семейството...

 

В Доха на летището искайте да ви ги дадат. Картата трябва ако ще използваш точките за пазаруване от дъти фрий шопа, за фрий полети и екстри няма нужда от нея.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В Доха на летището искайте да ви ги дадат. Картата трябва ако ще използваш точките за пазаруване от дъти фрий шопа, за фрий полети и екстри няма нужда от нея.

 

А смяташ ли, че веднага ще ни изготвят на място в Доха? Много странна история. Картата на сина ми пристигна, а тази на титуляра липсва...

Връзка към коментар

А смяташ ли, че веднага ще ни изготвят на място в Доха? Много странна история. Картата на сина ми пристигна, а тази на титуляра липсва...

 

Виждал съм хора да получават там на място, но най-добре питай или изпрати мейл колко време отнема. Може и до нашия офис в София, моите наблюдения са, че са по-отзивчиви и бързи от общия съпорт на страницата. Със сигурност имаш и опция да си принтираш картата онлайн като се логнеш в акаунта.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

А смяташ ли, че веднага ще ни изготвят на място в Доха? Много странна история. Картата на сина ми пристигна, а тази на титуляра липсва...

 

Предварително се свържи с катарците и заяви картата си за получаване на място на летището в Доха на едикоя си дата. Ако на място се появиш с такова запитване не съм сигурен дали ще реагират незабавно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пак казвам, докато не получиш златен статус със достъп до салоните (за което ще ти пратят друга карта), картата ти служи само за сувенир и не си заслужава да се разправяш повече от един мейл

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Пак казвам, докато не получиш златен статус със достъп до салоните (за което ще ти пратят друга карта), картата ти служи само за сувенир и не си заслужава да се разправяш повече от един мейл

 

Наясно съм с това, но именно като сувенир държа да я получа. Иначе имам разпечатка на виртуалните карти и номерата ще бъдат задължително въведени при чек-ин...

Връзка към коментар

Пак казвам, докато не получиш златен статус със достъп до салоните (за което ще ти пратят друга карта), картата ти служи само за сувенир и не си заслужава да се разправяш повече от един мейл

На катарците точките могат да се използват и за пазаруване на летището. Без карта няма как да стане.

Връзка към коментар

... Може и до нашия офис в София, моите наблюдения са, че са по-отзивчиви и бързи от общия съпорт на страницата...

Аз съм много доволна от обслужването в офиса.

Прекрасни две момичета работят с клиенти, но не са само те в офиса.

Не знам как е обслужването по телефона, защото съм ходила на място в офиса.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.