Прескочи до съдържание

Ориентировъчна цена на билет до Нова Зеландия


Препоръчани мнения

Каква според вас би била  добра цена за България - НЗ с  всички довеждащи полети ?

Най-евтиното което съм срещал беше мисля 560 евро от Женева през Пекин  , но не съм следил активно.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Аз ползвах точно този полет - Женева-Пекин-Оклънд-Пекин-Лондон - 565 евро.

 

Хвърли око на тая оферта - http://www.flynous.com/return-flights-from-amsterdam-to-new-zealand-from-e680/

 

Принципно цена около 550-600 евро от Европа до Нова Зеландия се води за добра. С позициониращите полети от България някъде към 700 евро тотал.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

3 стратегии:

 

1. Изходна точка Истанбул - класическа :)

2. Офертите по разните сайтове, като цитираната по-горе,

3. София - Австралия, ако изпадне нещо за около 600 (случвало се е и по-ниско) и от там да се оправяш с още 200-250. Недостатък е австралийската виза, която може да е досадна, поне е безплатна. 

 

Не бих заковал на 700, но някакъв диапазон между 650 и 800 е постижимо с повечко късмет. От моя опит стратегия номер 3 би била най-възможна, наистина супер рядко съм срещал оферти до НЗ.

 

Иначе, без дебнене мисля, че към 1000 евро е нормална и постижима цена до там. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Каква според вас би била  добра цена за България - НЗ с  всички довеждащи полети ?

Догодина Катарците почват полети от Доха до Оклънд (1 февруари).

Ако не ти е спешно, стоиш, стискаш палци, и дебнеш промо ;) Така хем няма да мислиш за позициониращи полети, връзки, и т.н., хем всичко ще ти е на един билет.

 

Лично моят "таван" за SOF - AKL е 800€ Всичко под тази цена, го смятам за pure sex  :lol:

Другият вариант от някъде в Европа ≤ 600 € + останалото пак за горе долу 800 тотал.

Редактирано от wilks
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Air Asia X наскоро започнаха да летят дотам, с прекачване в Австралия, но цените започват от 600 евро..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Air Asia X наскоро започнаха да летят дотам, с прекачване в Австралия, но цените започват от 600 евро..

 

Не беше Air Asia X. Може би Jetstar беше, но сега не намерих да имат директни полети...

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.