Прескочи до съдържание

Страни без визи и с улеснено издаване на такива!


Препоръчани мнения

Извинявам се ако темата не е на подходящото място, но мисля, че ще е полезна, ако се систематизира такава информация. Кои страни могат да се посетят само с лична карта; кои само с международен паспорт; кои са с улеснено издаване на визи, дори и от съседни държави. Ще съм благодарен, ако споделите знания и опит, за всеки пътешественик ще е по-лесно да планира даден маршрут!

Връзка към коментар

Извинявам се ако темата не е на подходящото място, но мисля, че ще е полезна, ако се систематизира такава информация. Кои страни могат да се посетят само с лична карта; кои само с международен паспорт; кои са с улеснено издаване на визи, дори и от съседни държави. Ще съм благодарен, ако споделите знания и опит, за всеки пътешественик ще е по-лесно да планира даден маршрут!

Виж този пост http://magelanci.com/topic/332-визови-режими-на-държавите-с-българия/?p=88502

Изключително подробно, а след кликане на линка за всяка държава се стига до ЦЯЛАТА информация за нея, вкл. дали може с лична карта, валидност на паспорта и пр.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.