Прескочи до съдържание

Цена на билети за Еквадор, само за граждани


Препоръчани мнения

Привет,

 

водя борба с купуването на билетите до о-вите :(  Тарифата на ЛАН през Еквадорският сайт е супер, на фона на всичко останало.

Да ама май няма да имам шанс с евтини билети...Дали някой ще помогне със съвет?

Has seleccionado una Tarifa Base, la cual esexclusiva para residentes ecuatorianos viajando en rutan acional. Si utilizas este beneficio, pero no acreditas residencia, LAN te podrá cobrar un cargo adicional de US$ 168 o negar el embarque en aeropuerto.

С две думи от гугъл преводача, тарифата е само за еквадорци и или глоба ме очаква или отказ - последното е абсурдно да си го позволя:) Идеи как да процедирам?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тарифата е само за хора ресиденти, които постоянно живеят там  или казано е субсидирана от държавата.

Ако купиш от нея и не можеш да докажеш, че си ресидент, което става с документ, могат да ти искат още 168 долара, което вероятно е самата отстъпка или да ти откажат да се качиш на самолета.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Еми взимаш от друга версия на сайта, не еквадорската. Ясно, че е по-скъпо, ама нали не си еквадорка... Тази цена е субсидирана и само за местни, затова е по-ниска.

Или пробваш друга компания. Ако имаш мили, може и така, ако има места де.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Еми взимаш от друга версия на сайта, не еквадорската. Ясно, че е по-скъпо, ама нали не си еквадорка... Тази цена е субсидирана и само за местни, затова е по-ниска.

Или пробваш друга компания. Ако имаш мили, може и така, ако има места де.

Благодаря! Ама вместо 280 $ са 400 евро от другите версии :mad: И с другата авиокомпания е същата работа...

Очевидно по-ниска цена няма да ме огрее...

Връзка към коментар

LAN определя от версията на сайта, която ползваш. За чужденци ползваш версията за Европа или където си там, ако избереш Еквадор значи си еквадорец. Новия сайт на LATAM май работи по същия начин.

Връзка към коментар

Обикновено има отметка за или за не ресидентес, тези сайтове нямат ли такава опция?

Да, може да избереш - Друга Европейска страна /Бг не съществува в списъка отделно/, но с това избираш и друга тарифа...доста по-висока. Очевидно обаче нямам друг избор.

Връзка към коментар

Ами приеми, че под 400 не можеш да паднеш...Аз колко се борих и накрая ми излезе 465+ (не помня точно, а ме мързи да проверявам в момента). Така чв, ако намериш нещо по-евтино за чужденци - грешка, оферта, трикове с карти или успееш с мили - не се колебай дълго.

Връзка към коментар

Схемата за този полет е да се вземе с мили на Avianca. Така цената пада двойно.

Ами аз с Авианка и с нормална цена не успях да си купя билета от сайта им, пак щеше да ми излезе по-евтино. Като имаш време напиши, моля, да знам за следващия път.

Връзка към коментар

Предполагам се има предвид да се купят мили и да се плати билета с тях. Авианка правят често промоции и игри с продажба на мили. Не съм правил сметката.

Трябва да се проверява дали има места с мили на нужните дати, че това е тясно място.

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.