Прескочи до съдържание

Летищен трансфер с Уиз - как да получа билета


Препоръчани мнения

Здравейте! :)

 

Искам да попитам няолко въпроса относно летищен трансфер с Уиз Еър понеже съвсем се обърках.. въведох адреса на хотела, в който трябва да ме оставят и ми изписа: 

 

"Не по-късно от 3 дена преди пътуването Ви можете да изтеглите вашия електронен билет /E-ticket/ от този уеб сайт. Вашият E-ticket още не е приготвен, щом ще бъде готов, ще Ви уведомим по електронна поща.
Ако не сте получили ваучера (e-ticket) до 2 работни дни преди пътуването си или в случай че датата на пътуването в получения ваучер (e-ticket) е променена, Ваша отговорност е да се свържете с нас, за да потвърдите времето за трансфера! "
 

 

И после получих по  имейла P-Air airport transfer data confirmation. и като го въведа заедно с имейла в сайта на "My bookings" не ми изписва никакъв билет, който мога да изпринтирам :(

 

Някой ще ми помогне ли с информация ?

Благодаря предварително! 

 

 

 

Връзка към коментар

Да в този сайт https://www.p-airbus.com/пробвам и нищо няма направо се отчаях в събота пътувам писах и имейл но нямам отговор още :(

Може да им се обадиш. Ползвала съм ги, резервирах ден преди да ги ползвам. С обаждане ми потвърдиха резервацията.

Връзка към коментар

Да в този сайт https://www.p-airbus.com/пробвам и нищо няма направо се отчаях в събота пътувам писах и имейл но нямам отговор още :(

 

До събота има време, а и трансферите не са чак толкова сложна услуга, почти съм сигурен, че и на място можеш да се разбереш. Все пак, виж дали по телефона няма да стане нещо, ето това имат като информация от сайта им:

 

Call Center: +36 30 664 9355  (available: 0-24, language: Hungarian, English)

English speaking automatic customer information center: +36 30 825 2512 - when the system switches please press 2.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.