Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте отново, бих искала да попитам дали някой е купувал билети от bravofly и реално е пътувал с тях?

 

Това, което намирам за bravofly е ужасяващо, стотици хора се оплакват от този сайт, хората твърдят, че след като купят билет и парите им са преведени към bravofly билетите им се закриват и те не могат да си получат парите обратно.  Има и още по фрапантни случай с въпросната компания.

 

За това искам да намеря човек тук, който би дал информация от първа ръка.

 

Благодаря предварително! :thankyou:

Връзка към мнение

Няма оплаквания в този форум. Иначе да, може да се случи с всеки сайт.

 

http://magelanci.com/topic/4120-rumboedreamsbudgetair-23-123-eur-%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BF%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8/

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Половиният форум вече се научи да използва сайтове от тоя тип. И е естествено в някакъв минимален процент от случаите да стане проблем. Хората с проблем после пишат в нета и така... Ако се разровиш ще откриеш отрицателни отзиви и за rumbo и за кой ли още не.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Няма възможност да ти вземат парите, а да нямаш билет. В най-лошия случай няма да имаш билет, но ще имаш няколко месеца разправии с имейли и с банки да ти върнат парите. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте отново, бих искала да попитам дали някой е купувал билети от bravofly и реално е пътувал с тях?

 

Това, което намирам за bravofly е ужасяващо, стотици хора се оплакват от този сайт, хората твърдят, че след като купят билет и парите им са преведени към bravofly билетите им се закриват и те не могат да си получат парите обратно.  Има и още по фрапантни случай с въпросната компания.

 

За това искам да намеря човек тук, който би дал информация от първа ръка.

 

Благодаря предварително! :thankyou:

Да, с-мата работи, купувай и не се притеснявай.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Тези интернет коментари са пълни глупости.

 

Гарантирам ти, че точно Bravofly са най-стабилната от всички нискобюджетни агенции. Клиентският им съпорт е железен, което също е много важно.

 

Аз лично имам над 100 билета купувани от тях и никога не е имало какъвто и да е проблем.

 

Действай смело.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз миналата година купих 2 билета с тях. Няколко часа по късно ми пратиха мейл че местата на съответната цена вече са изчерпани и резервацията ми се канселира, НО парите за билетите ще ми бъдат върнати до 2 седмици.

Да, върнаха цялата сума, но на последния възможен ден :) Много инфарктно..

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В момента правя проучване, оказа се, че от Белград пътуването до Банкок е със значително по ниска цена. Bravofly предлагат цена от 802 евро за 2-те посоки за 2-ма пътници което бие цената на Катар. А като сметнем и отстъпката от 41 евро цената става 761 евро смятам да изчакам още малко да видя каква ще е новата промоция на Катар  след 27 и ще тегля чертата.

 

Благодаря Ви за бързите отговори!

Връзка към мнение

Имай предвид обаче, че придвижването от/до Белград може да бъде доста тегава задача ...   ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

@АниД, съветвам те да не прекаляваш с изчакването, за да не се стигне до това: http://magelanci.com/topic/7024-билети-до-азия-куала-лумпур-тайланд-бали-филип/?p=158978

 

:)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Много пъти сме дискутирали темата. Заивиси от толератността ти към риск, не става въпрос само за парите, а разправии при променен/отменен/закъснял полета. Когато си с посредник винаги трябва да минаваш през тях, нямаш директен контакт с авиокомпанията.

 

Катар в момента имат отлични цени от София, дори да са по 380 евро от Белград, не мисля, че ще ти излезе много по-евтино като добавиш трансфери и т.н.

 

Но да, в този форум никой не се е оплакал. Срещал съм коментари за много разправии и продължителни кореснпонденции по телефон относно възстановяване на суми, но не за Bravofly.

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много пъти сме дискутирали темата. Заивиси от толератността ти към риск, не става въпрос само за парите, а разправии при променен/отменен/закъснял полета. Когато си с посредник винаги трябва да минаваш през тях, нямаш директен контакт с авиокомпанията.

 

Катар в момента имат отлични цени от София, дори да са по 380 евро от Белград, не мисля, че ще ти излезе много по-евтино като добавиш трансфери и т.н.

 

Но да, в този форум никой не се е оплакал. Срещал съм коментари за много разправии и продължителни кореснпонденции по телефон относно възстановяване на суми, но не за Bravofly.

 

Промоцията им беше 435 евро преди няколко дни сега цените са други, имаше 380 евро,но тове беше малко по отдавна.

380 евро сега ли имаш в предвид?

В момента за края на ноември до средата на декември цените са 1120 лв. на човек при Катарците.

Връзка към мнение

Промоцията им беше 435 евро преди няколко дни сега цените са други, имаше 380 евро,но тове беше малко по отдавна.

380 евро сега ли имаш в предвид?

В момента за края на ноември до средата на декември цените са 1120 лв. на човек при Катарците.

 

Не съм ги гледал, имам предвид 760 евро, които ти каза от Белград (по 380 на човек). Да, на Qatar сега им свърши промоцията, но зависи за кога търсиш билети - обикновено през 1-2 месеца пускат пак.

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да така е. Ако промоционалните цени от Белград са по ниски, както от София, тогава вече ще има смисъл. Идеята ми е че в момента цените не са в промоция и разликата е осезателна, нямам идея какви са цените за Белград, когато са намалени.

Иначе до Белград с кола ми излиза около 140 лева, зарязвам колата там при един приятел и така.

Като цяло пътуването ще ми стане ясно когато има промоция за полети до Тайланд и от София и от Белград.

Връзка към мнение
  • 3 години по-късно ...

Малко обратна връзка за Bravofly и от мен. През Скайскенер излизаше, че с Bravoflay и карта Visa electron билети с Лот излизаха с 20 евро по евтино от в сайта на авиокомпанията. Картата с която платих обаче беше Виза дебит без релефни цифри,  която уж е същата като Виза електрон, но не я прие за такава и отстъпката падна на 15 евро. Платих , но когато с PNR кода от мейла се опитах да влеза в сайта на Лот системата ми отговаряше, че няма такава резервация 😞 Звъннах на Лот и те ми казаха, че Bravoflay редовно давали фалшиви PNR при потвърждение, но от номера на електронния билет ми дадоха истинския PNR. Това обаче не беше единственият проблем 😞 Когато резервирах избрах, че ще пътувам с дете и в сайта на Bravoflay написах и датата на раждане, която се вижда и в профилът ми на Bravoflay. Въпреки това в сайта на Лот пише, че ще сме двама възрастни 😞 Надявам се да не стане проблем, като пътуваме....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 27 минути , Topfly каза:

Малко обратна връзка за Bravofly и от мен. През Скайскенер излизаше, че с Bravoflay и карта Visa electron билети с Лот излизаха с 20 евро по евтино от в сайта на авиокомпанията. Картата с която платих обаче беше Виза дебит без релефни цифри,  която уж е същата като Виза електрон, но не я прие за такава и отстъпката падна на 15 евро. Платих , но когато с PNR кода от мейла се опитах да влеза в сайта на Лот системата ми отговаряше, че няма такава резервация 😞 Звъннах на Лот и те ми казаха, че Bravoflay редовно давали фалшиви PNR при потвърждение, но от номера на електронния билет ми дадоха истинския PNR. Това обаче не беше единственият проблем 😞 Когато резервирах избрах, че ще пътувам с дете и в сайта на Bravoflay написах и датата на раждане, която се вижда и в профилът ми на Bravoflay. Въпреки това в сайта на Лот пише, че ще сме двама възрастни 😞 Надявам се да не стане проблем, като пътуваме....

Никоя от авиокомпаниите няма да се зарадва, че билета е купен от такъв посредник. И Бг Еър правят така понякога сменят ПНР-а, а Райън слагат някаква такса при определен вид плащане забелязвам после от извлечението. Но Bravofly са коректни и досега не съм имал проблем с тях. Ползвах .Dk версията преди и до скоро даваше там отстъпки.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
2 hours ago, vinidj said:

Никоя от авиокомпаниите няма да се зарадва, че билета е купен от такъв посредник. И Бг Еър правят така понякога сменят ПНР-а, а Райън слагат някаква такса при определен вид плащане забелязвам после от извлечението. Но Bravofly са коректни и досега не съм имал проблем с тях. Ползвах .Dk версията преди и до скоро даваше там отстъпки.

Не знам кой се ебава, но е факт, че някой леко разваля удоволствието да си купиш по евтино билет... Не вярвам обаче авиокомпанията съзнателно да създава проблеми на пътниците, защото така си увеличава двойно разходите. От една страна плаща комисиона на посредника, а от друга страна създава допълнителна работа за кол центъра, което е също разходи...

Връзка към мнение

Ужасно съм им ядосан на Bravofly 😞 В техния сайт си стои датата на раждане на сина ми, но в сайта на ЛОТ пише, че синът ми е възрастен и няма да може да се чекираме онлайн, защото няма да мога да избера реалната му година на раждане. Обадих се и на двете компании и никой нищо не може да направи. От ЛОТ ми предложиха да си платя за места предварително или да се надявам, че на летището ще има още добри места един до друг 🤬 Хобавото е поне че чекина на летището ще е безплатен!!!

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Купих си билети през тях, в предвид на обстновката исках да знам на какво имам  право. София - Виена, от където ще тръгна за Канада е анулиран, но билетите не ми са вързани. Имам ли право  поне да ми сменят датата при сегашната обстановка в Европа.   Не отговарят нито на тел, нито на имейла. Имам застарховкяа на Армеец, скоята явно нищо няма да покрие.

Връзка към мнение

Щом е анулиран от авиокомпанията имаш право Bravofly да ти върнат парите,  ако става дума за София-Виена и ще го направят,  но трябва да се свържеш с тях. Ако е за полета Виена-Канада и авиокомпанията позволява смяна,  имаш право на такава, но пак през bravofly, ако авиокомпанията отказва да го направи директно. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.