Прескочи до съдържание

Билети до Азия (куала лумпур, тайланд, бали, филипини)за окт-ноем


Препоръчани мнения

Търся постоянно но нещо не намирам кой знае какви оферти....имаше до кл от софия за 370 евро но се полакомих че ше има по евтини и те отлетяха за съжаление....

Ще ме направите изключително щастлив ако ми помогнете  :rolleyes:

Все си мисля, че може да се докарат билети от някой европейски град до там за около 250 евро....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ми щом от София до КЛ 370 € са ти се сторили лоша оферта. трудно някой ще помогне.

Само преди 4-5 години беше фантастика .

Случват се големи грешки , но рядко към Азия.

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Гришка, ти си ебати неспокойната душа! :lol:

Що не взе за 370, а? Екстра цена, а ти...

 

 

Ослушвай се за някакви намаления на катарците от София, за всичко, което лети от Истанбул, отделно следи връзките от (((Таблицата))) за някоя грешка. Все ще излезе нещо.

Днес имаше Варшава-Банкок-Дубай за около 270 €, даже още го има, но е за декември-януари.

 

:)

Редактирано от captain_oveur
Връзка към мнение

Eми сега ме е яд ама пуста лакомия хахаха

Днеска го видях това с варшава и дубай но излиза скъпо, защото връщането ти през дубай е към 90 евра

А с таблицата нещо работеше в началото ама сега цъ, нищо не получавам....през netvibes съм я настроил ама....

Имаше грешка за около 5мин с билети за по 2 евро до банкок хехехех

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

До 450 евро от София за KL според мен е много добра цена. Всичко надолу е удар в десятката :)

Говоря за полети на един билет , без хватки , наложитлни нощувки по трасето , и да мислиш дали едната авиокомпания вцдаденн момент няма да промени разписанието си .

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

в момента има за 466 евро от софия до кл ама мисля че е too much....пробвах много различни дати и се върти около тая цена което значи че явно това си е цената

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

До 450 евро от София за KL според мен е много добра цена. Всичко надолу е удар в десятката :)

Говоря за полети на един билет , без хватки , наложитлни нощувки по трасето , и да мислиш дали едната авиокомпания вцдаденн момент няма да промени разписанието си .

Аз за толкова съм купила билети преди месеци от сайта на  Бритиш : София-Лондон-КЛ - Лондон-София, без висене в Лондон, с нормална връзка.

На един билет и без да има промоция.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Търся постоянно но нещо не намирам кой знае какви оферти....имаше до кл от софия за 370 евро но се полакомих че ше има по евтини и те отлетяха за съжаление....

Ще ме направите изключително щастлив ако ми помогнете  :rolleyes:

 

Струва ми се от Копенхаген има в момента до КЛ за 350eur

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.