Прескочи до съдържание

3 в 1: Милано - Дар ес Салам - Мумбай - Бангкок - Милано, за 318 EUR


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Ethiopian Airlines, Emirates


Маршрут:: Milan - Dar Es Salaam - Mumbai - Bangkok - Milan


Цена:: 318


Валута: €

Примерна дата на излитане:: от септември 2016 до март 2017


Примерна дата на връщане:: от септември 2016 до март 2017


Сайт за резервиране:: expedia.com


Период на резервация:: колкото по-скоро, толкова по-добре :)


Период на пътуване:: от септември 2016 до март 2017

3 в 1: Милано - Дар ес Салам - Мумбай - Бангкок - Милано

 

Цена: започва от 318 EUR

 

!! Средната отсечка Мумбай - Бангкок не е включена, т.е. ще трябва да резервирате отделен билет. 

 

Повече информация тук

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ето така изглежадт полетите:

 

 1 ET 703M 12SEP MO MXPADD MK1   915P  625A#1/O E
 2 ET 805M 13SEP TU ADDDAR MK1  1030A  118P/X E
 3 EK 726M 17SEP SA DARDXB MK1   445P 1120P/O E
 4 EK 504M 18SEP SU DXBBOM MK1   330A  810A/X E
 5 ET 619M 01OCT SA BKKADD MK1   135A  635A/O E
 6 ET 702M 02OCT SU ADDMXP MK1  1220A  740A/X E
 

TICKET     BASE EUR                TX/FEE EUR       TKT TTL EUR     
 ADT01       161.00                    149.10            310.10     
 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

за танзания само хубави работи съм слушал...

Но не и през този сезон. През март е дъждовният сезон, в саваната е голяма тиня, а и животните са се изпокрили, докато през сухия сезон се събират покрай водоемите и е по-лесно да бъдат наблюдавани.

 

Low Season (Mar–May)

  • Heavy rains make secondary roads muddy and some areas inaccessible.
  • It seldom rains all day, every day. Landscapes are lush and green.
  • Some hotels close; others offer discounts.

Tanzania_428-L.jpg

 

rainy-season-in-tanzania-897x900.jpg

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

за танзания само хубави работи съм слушал, но тая индия направо ме е гнус да я изговарям дори  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

а колко би струвал мумбай-банкок-мумбай

Индия не е лека хапка , но си струва да бъде видяна :)

100 лева е визата.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Е, офертата е септември до март, не само март.

Tака е, просто Лина си е купила за март, затова го споменавам, да може ако още някой се интересува от офертата, да прецени периода, за който да си купи билет.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Може да замените Дар ес салам с Найроби, цената се вдига само с 10 евро. Пробвайте и различни градове из Индия, до където летят Емирейтс. Делхи става, но билета подкъпва до 390 евро.

Като цяло, предложеншето е страхотно, но трва да имаш време.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако Делхи - БКК има удобни полети оскъпяването си струва. Все пак има много повече за гледане спрямо Мумбай. Заслужава си два дни , а ако имате четири , може да се покрие Златния триъгълник , който е есенцията на Индия.

Танзания май е по-добре заради Занзибар. Ако ще се планира сафари предполагам нещата са различни , но трябва време и май евриния билет е последен проблем. Има тук спецове които да се изкажат.

Връзка към коментар

За сафари Найроби е мнооого по добре. До столицата на Танзания май почти нищо няма, Цаво е най-близко (гледам по картата, нямам личен опит). Аз бих ги сменила - 1 седмица е напълно достатъчно, за да се направи едно хубаво сафари.

 

Пак чета - от ноември до март е слабия сезон. Но пък януари и февруари се раждат малките, може да се видяг хищниците в действие.

 

Еххх, много неща са ми се подредили. Няма как и Африка да вместя. Най-рано след 2 години.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Бе то хубаво ама ако даваш хиляди зa нормално сафари има ли изобщо смисъл да се гони 100-200 евро по-евтин полет ?

Според мен тогава цялата организация трябва да е с фокус сафарито и не бих го пробутал ей така по път за Индия към Тайланд.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Естествено, че има смисъл - за спорта :)

 

Шегата настрана, напълно съм съгласна, че Африка заслужава много повече време от една седмица. Затова и ми се струва направо кощунство да се отиде до Танзания, за да се печеш 1 седмица на Занзибар. Плажове има достатъчно и в Тайланд, пък и на други места.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Като цяло се замислих в един момент дали не се прецаквам, но имам възможност да пътувам веднъж годишно за повече от пет дни и надалеч... Имам толкова мечтани дестинации, които поради липса на време си стоят така на standby режим. Искам да посетя и Танзания с време и за сафари, и за Занзи. Искам и Индия да обходя от край до край, но не винаги става както ни се иска. Затова пък съм твърдо решена да се възползвам от всяка минута на местата, дори и при престоя от 17 часа в Адис Абеба мисля да се разходим из града вместо да висим на летището. 

Етиопия ми е в далечен уиш-лист, но ето че ми се отдава възможност да се докосна макар и за малко. Пък и да ме вали дъжд в Танзания, ще си взема дъждобран.  :sungum:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.