Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Знам че някъде беше писано,и се извинявам предварително,но не ми се рови,а

имам следният казус.

Имам полет Токио-Мадрид-Франкфут и искам да сляза в Мадрид,защото имам евтин вариант оттам до София същият ден.С оригиналният билет кацам в Хан и имам още един ден загуба.

Ще загубя ли милите от целият билет или само от последната отсечка.Билета е на Иберия,ако има значение и е Брюксел-Токио-Франкфурт(със стоп и в двете посоки в Мадрид).

Връзка към коментар

Ами според мен не, трябва да получиш мили по прелетените отсечки. Разни компании почнаха да се борят с такива трикове, но не съм чувал за Иберия.

Виж тук и по-надолу http://magelanci.com/topic/2000-програми-за-лоялни-клиенти/?p=131265

Обаче имай предвид, че могат да откажат да ти чекират багажа до Мадрид и ще се вкараш в приключение ако не си само с ръчен багаж

Връзка към коментар
Георги Матеев

Малко спорен въпрос.

 

Миналият месец имах полет Рим-Лондон-Сиатъл // Сиатъл-Лондон-Рим с British Airways. На връщане обаче слезнах в Лондон, тъй като оттам връщането до София беше много по-евтино.

 

В крайна сметка получих мили за всички сегменти, включително и за отсечката Лондон-Рим, която въобще не летях. Странно, но факт.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Знам че някъде беше писано,и се извинявам предварително,но не ми се рови,а

имам следният казус.

Имам полет Токио-Мадрид-Франкфут и искам да сляза в Мадрид,защото имам евтин вариант оттам до София същият ден.С оригиналният билет кацам в Хан и имам още един ден загуба.

Ще загубя ли милите от целият билет или само от последната отсечка.Билета е на Иберия,ако има значение и е Брюксел-Токио-Франкфурт(със стоп и в двете посоки в Мадрид).

Не е много по темата. И аз имам съшия билет, но се каца на Frankfurt International (FRA), не на Хан. 

Връзка към коментар

Точно това е въпроса,че там се каца и ми трябват още 15€ за трансфер до Хан,а така билета ми излиза 15€+15€,да не говорим че губя един ден.Аз вече си взех билет от Мадрид до София за същият ден(07.11)за 20€.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.