Прескочи до съдържание

Еднопосочен до Манила, изискване за връщане


Препоръчани мнения

Някои ще ме подсети ли как да постъпя.купих си еднопосочен билет до Манила за вторник.Полета е София -Истанбул-Истанбул-Сингапур-Сингапур -Манила за 940 лв.общо.

Но как да заобиколя бюрократичната глупост ,че ми изисква билет за връщане или някакъв друг за напускане на филипините,а пък аз не смятам да се връщам нито да ходя в друга страна поне не в близките 4-5 месеца...,Има ли някаква възможност да си резервирам някакъв формален билет например Манила -Хонгконг Или манила-Сингапур за да не ми правят проблеми на летището ,на чек-ин .Иначе емиграционните в Филипините изобщо не питат за ретърн тикет,...но на летището май правят ядове...

Връзка към коментар

Купуваш някой от скъпите билети от Филипините до друга държава с безплатна анулация до последния момент и разпечатваш  и показваш него. Дори можеш да се пробваш без него, ако имаш лаптоп или смартфон в теб. При проблем си купуваш такъв на летището.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Или пък просто си резервирай някой от безумно евтините билети на Air Asia или Cebu Pacific до произволна държава - колкото да можеш да покажеш нещо. При повечко късмет няма да платиш повече от $15-20.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз намирам някакви оферти на етр азия до хонг конг за 40 € в e sky.bg понеже хич не съм от тези дето обичат с самолет да пътуват наи-фрустриращо нещо за мен са полети ,летища билети

Връзка към коментар
Георги Матеев

Аз намирам някакви оферти на етр азия до хонг конг за 40 € в e sky.bg понеже хич не съм от тези дето обичат с самолет да пътуват наи-фрустриращо нещо за мен са полети ,летища билети

 

Забрави за esky.bg и не ползвай този сайт никога, офертите са им ужасни.

 

Провери същия полет директно на www.airasia.com, поразрови и за други опции, и вземи направо от там.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Забрави за esky.bg и не ползвай този сайт никога, офертите са им ужасни.

 

Провери същия полет директно на www.airasia.com, поразрови и за други опции, и вземи направо от там.

Да сега видях в сайта на еър азия е по-изгодно ...аз вече се набутах за еднопосочен 960 през същия този e sky bg..
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.