Прескочи до съдържание

Самолетен билет Кьолн-София-Кьолн


Препоръчани мнения

Здравейте приятели!!!

Спешно се нуждая от помощ,за намирането на самолетни билети

Кьолн-София-Кьолн.

Проверих в Румбо,Джеткост,Бравофлай,Уиз .....и  други.Цените обаче са стряскащи или поне на мене така ми изглеждат.

Ето и какви са условията:

-период на пътуване 11.07-26.07

-пътници-1 възрастен,едно дете на 15 год. и едно на 7 год.

-багаж-един сак 

 

Благодаря предварително!!!

Редактирано от krasen_denev
Връзка към коментар

12-27 юли не може ли, Красене? Малко по-евтинко е (около 155 € на човек), ама е малко „гъз път да види“ насам и с доста къс престой в Рим - 50 минути.

Връзка към коментар

12-27 юли не може ли, Красене? Малко по-евтинко е (около 155 € на човек),

Може,но с тези деца/въпреки,че едното е на 15/ не е много удачно за прикачване.

Според мене големият проблем е ,че не остана време,но то затова са спешни. ;)

Връзка към коментар

Връщането е горе-долу ясно, или директния на Уиз или с прекачване през Бергамо, ама има много чакане. Като споменаваш, че директния е по-добре решението е ясно - директния на Уиз. 

 

Идването насам обаче е проблемно наистина, явно по това време вече се е засилил емигрантския трафик насам. 

 

Директния от Дортмунд е малко по-евтин, ако е вариант да се пътува до там с нещо друго. 

 

С традиционни, по каквото гледам, положението не е особено розово също. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Красене, а вариант до Дюселдорф не те ли устройва?На около 40 км е от Кьолн и транспортът е уреден.

Ние преди, често пътувахме до Кьолн за международни изложения и билетите до Дюселдорф винаги бяха с по-добра цена.Скоро не съм гледала.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря на всички отзовали се на молбата ми за помощ.След всички гимнастики и комбинации,най-вероятно ще се купят билети от Уиз-поради факта,че полета е директен.Разликите са малки с изключение на няколко от примерите дадени от Капитана,но там големият престой в Пиза и Милано си казва думата.Аз ако бях,бих ги взел и с удоволствие щях да разгледам Пиза,но избора не е мой.Хората искат просто да се приберат.

 

Благодаря ви отново!!! :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.