Прескочи до съдържание

Търся изгодна цена за билет до Буенос Айрес и Рио


Препоръчани мнения

Здравейте,

надявам се да получа вашата помощ и съдействие за билети до Ю.Америка. Всякакви вариации и предложения-са добре дошли.

Целта е Рио , Игуасу, Буенос Айрес, Уругвай през февруари 2017 год. за две седмици. Нямам фиксирани дати, но в периода 10-25.02.2017 год. би било ОК за мен, 2 билета + 2 куфара(евентуално може и един).

Търсих варианти за двупосочен билет от  София или друга дестинация в Европа до Буенос, но по-евтино от  около 730 евро(на човек) не намирам.Има с турски авиолинии от Милано и с американските от мадрид за около 560 евро на човек, но  като се прибави и полета от София до Милано или Мадрид + куфар, пак идва горе-долу за същата цена от около 700 евро. За  мултитрип София- Рио- Игуасу-Буенос-София цената излиза доста .... солена. Изпробвах варианти и с един основен полет и други два  между Рио и Игуасу или Рио- Буенос, но пак така .... скъъъъпо.

Планирани нощувки: за Рио 4 или 5 нощувки, за Игуасу-2 нощувки, за Буенос - 4 или 5 нощувки  и 2 или 3 нощувки за Монтевидео.

Нямам против да летя с която и да е авиокомпания и да се прекачвам, както и да съм до съседно летище в разумни граници, стига това да свали цената.

Имам достъп до Дайнърс и Виза.

 

Предварително благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само един начин има и той е да се следят сайтовете за грешки. През последните 2-3 месеца има постоянно оферти за Милано/Рим/Мадрид/Лисабон/Болоня/Франкфурт до Сао Пауло/Рио за по 350-400 евро. Проблемът обаче, е след като трябва и Буенос Айрес да се включи, че отсечката AEP/EZE-GRU/GIG редовно е по 220-250 евро  :lol: , което е доста неприятно  :lol:

П.П. Красота!

post-3640-0-24996800-1467640614_thumb.jpg

Редактирано от ACM
Връзка към коментар

Билбао е доста трудно за достигане и си е направо самостоятелно пътуване...

По принцип ако не използваш грешка, търси Open Jaw София - Рио + Буенос Айрес - София, а не всички полети наведнъж, другите са лесни и може да ги вземеш отделно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В общия случай най-евтино в Южна Америка се влиза през Бразилия. Ама там вътрешните полети, може да са скъпички и се получава дилемата дали плащаш евтин презокеански, който да комбинираш със скъп вътрешен или обратно...

 

Това, което разбирам, е че имаш < 2 седмици, а искаш да видиш много неща. В този случай времето ти е ценно и за това не бих препоръчал например нощни автобуси, които там са комфортни, но отнемат мното време. 

 

Понеже има време до февруари, не пречи идните 2-3 месеца да се надяваш на чудо да излезе някой open jaw Европа - Рио, Буенос Айрес - Европа, дори да не е на някаква много ниска цена (около 600-700 евро за такъв билет от София според мен са ОК) ти препоръчвам да го вземеш. От там Рио - Игуасо има често доста евтини билети, Игуасо - Буенос Айрес са по-скъпи, но я има опцията с автобусите. Монтевидео също ще го наместиш с автобус. 

 

Като пишеш февруари, подразбирам, че сигурно искаш да посетиш и карнавала, това допълнително утежнява ситуацията. 

Връзка към коментар

Благодаря за незабавните отговори. Категорично не целя посещение на Карнавала в Рио , а билети до 600 - 800 евро общо са ОК. Дано попадна на нещо добро , защото за сега това е мираж.

Връзка към коментар

Наскоро имаше нещо подобно от Копенхаген , което позволяваше Копенхаген - Сау Пауло / Буенос Айрес - Копенхаген за около 450€

 

 

http://magelanci.com/topic/7067-копенхаген-буенос-айрес-414-евро/#entry160311

 

 

Аз бях се навил за точно това което ти искаш и дебнах с месеци за оферта. Платих тогава 450€ за Мадрид - Буенос Айрес / Рио - Брюксел.

Буенос Айрес - Игуасу с нощен автобус за 20 и няколко евро.

Из Бразилия с вътрешни полети. Излизат много добри цени.

Монтевидео се стига с фери от Буенос Айрес. За там лично мнение - три нощувки са много. Две максимум.

За Буенос Айрес отдели повече време от Рио , ако не държиш на плажовете :)

4-5 дни са оптимални.

 

От София малко вероятно да се появи нещо подобно за под 700€.

Целият транспорт по схемата вкл. фериботи до Уругвай , автобуси в Аржентина и Бразилия , свързващи полети до Испания и Белгия , два вътрешни полета в Бразилия + х 1 нощувка в Мадрид и Брюксел излезе около 800 €.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря, stanimir. Точно това е моята идея и съответно финалната цена ме устройва. Може ли само да кажеш с кои компании си летял и през кои търсачки евентуално да търся. Аз гледах през скайскенер, идриймс, каяк и още някоя имаше. Благодаря.

Връзка към коментар

Имаш много време до февруари и все ще излезе нещо. Летях с Iberia.

Абонирай се за сайтовете от "таблицата" посочени по-горе във форума.

Те следят за подобни изгодни оферти.

http://magelanci.com/topic/4617-как-да-открием-и-споделим-топ-оферта-за-самолетн/#entry102025

Връзка към коментар

Благодаря за незабавните отговори. Категорично не целя посещение на Карнавала в Рио , а билети до 600 - 800 евро общо са ОК. Дано попадна на нещо добро , защото за сега това е мираж.

 

О, ако целта не е карнавала, тогава е силно препоръчително да избягваш въпросните дати в Рио, а може би и околните. Цените на нощувките скачат жестоко, това е един вид "такса карнавал" и няма да е много практично да я платиш, пък да не се интересуваш от събитието :)

Връзка към коментар

To въобще навсякъде са скъпи нощувките и полетите по време на карнавала. Това са поне 5 почивни дни заедно, всички тръгват нанякъде. Но пък е интересно.

Карнавала гледам почва на 25.2, така че го пропускате. Но пък може билетите в посока към Европа да са скъпи, ако много хора тръгнат натам. 

Връзка към коментар

О, ако целта не е карнавала, тогава е силно препоръчително да избягваш въпросните дати в Рио, а може би и околните. Цените на нощувките скачат жестоко, това е един вид "такса карнавал" и няма да е много практично да я платиш, пък да не се интересуваш от събитието :)

 

Проверих:)) карнавалът започва на 24.02., а евентуално моите дни в Бразилия ще са около 10-число на месеца. При съпоставка със самолетните билети през януари, разликата е около 20 евра на билет.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Матрицата дава най-евтино 808 евро София - Буенос Айрес + Рио - София, с Луфтханза. Това е нормална цена според мен, та може да изчакате да излезе нещо по-така. Иначе с дайнърса през сайтоете може и да падне още малко, не знам.

Връзка към коментар
Георги Матеев

И аз дебна Буенос Айрес за март.

 

В момента най-ниска стандартна цена (не с грешка) излиза от Рим - около 550 евро с Iberia. До/от Рим полетите са стотинки, та не е никак лош вариант.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.