Прескочи до съдържание

Препоръчайте екскурзионно летуване


Препоръчани мнения

Здравейте,

опитвам се да намеря екскурзионни летувания, но се оказа че не са сред най-лесно откриваемите. Открих едно-две, които са ми с малко съмнителни водачи, други, които са за сериозни алпинисти, а аз съм по-скоро любител... Помогнете, моля?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ходила съм с "Радецки", с "Пълдин" и с БТС.

С "Радецки" и БТС съм ходила доста, но от "водачите" съм много разочарована, макар и да си прекарахме чудесно. С "Пълдин" съм ходила само веднъж, но бях очарована - от всичко.

Дано не се счете за реклама, а ако е така - моля постът да се изтрие.

Редактирано от noshtna_ptica
Връзка към коментар

Предпочитан период, предпочитана планина...?

Края на юли, началото на август. Рила, Родопите.

Ходила съм с "Радецки", с "Пълдин" и с БТС.

С "Радецки" и БТС съм ходила доста, но от "водачите" съм много разочарована, макар и да си прекарахме чудесно. С "Пълдин" съм ходила само веднъж, но бях очарована - от всичко.

Дано не се счете за реклама, а ако е така - моля постът да се изтрие.

А скоро ли е било това с Пълдин!? Защото прочетох че са завлякали доста хора с някакви оферти, които не са се осъществили. В момента май имат само една - за екскурзионно с някакъв водач Миро, ако не бъркам. Вие с него ли ходихте?

Връзка към коментар

Здравей!

 

Отдавна обкалям българските планини, като член на СТД "Академик" - гр. Свищов. Компанията ни е силна, а водач на групата е г-н Николай Нейков - бивш преподавател по физкултура в СА " Д. А. Ценов" и човек с невероятна харизма. Може би затова не съм ползвал никога услуги на агенции и подобни - поход без него или поне без основните хора в дружината за мен не би бил интересен. Показателен е фактът, че дори и хората от компанията, които живеят в чужбина /в момента и аз съм от тях/ се прибират специално за походите, които организира този Човек. Не знам какви са ти изискванията и дали биха се покрили с календара на Дружеството, затова мога да пусна линк тук към агенция на едно наше момче, което наистина е точно и е изръчкало доста свят. Не съм ползвал услугите му, просто го познавам като човек - Илиян Дуков:

 

http://yogitrekking.com

 

А ако решиш, че може да станеш част от нашата дружина /за съжаление аз тая година ще пропусна летните походи, че съм по гурбет/ - това е календарният план на СТД "Академик" за 2016 година:

 

http://std-akademik.blogspot.co.uk/2016/01/blog-post_13.html?m=0#more

 

Може да провериш и във всяко едно ТД, което ти е подръка и да ги запиташ за техните прояви. Предупреждавам, че ако си от по-претенциозните откъм условия за нощуване, удобства и подобни - невинаги ще намериш приемливи такива в българските хижи. Обаче ние сме над тия неща - за нас са важни природата, приятелите и да става веселба - без поне две китари не тръгваме!

Редактирано от Palio
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте,

опитвам се да намеря екскурзионни летувания, но се оказа че не са сред най-лесно откриваемите. Открих едно-две, които са ми с малко съмнителни водачи, други, които са за сериозни алпинисти, а аз съм по-скоро любител... Помогнете, моля?

Аз бих ти препоръчала Alextrek аз лично не съм им ползвала услугите, но моя позната остана много доволна, следя ги във фейса, правят много добри походи не само в Бг, но и чужбина ;)

Връзка към коментар

Края на юли, началото на август. Рила, Родопите.

А скоро ли е било това с Пълдин!? Защото прочетох че са завлякали доста хора с някакви оферти, които не са се осъществили. В момента май имат само една - за екскурзионно с някакъв водач Миро, ако не бъркам. Вие с него ли ходихте?

 

2014-та, с водач Ася. Не съм ги следила, жалко, ако са завлекли хора. Бяха млади хора, много ентусиазирани, все спортисти.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.