Прескочи до съдържание

сега вече имам желание да се обърна не само към колекционери, но и към пътешественици


Препоръчани мнения

Преди няколко дне, мисля седмица се регистрирах, като се обърнах към колекционерите. Но се оказа че има също като мен и доста запалени по пътуванията. Тази страст ме е обхванала от 3-4 години и вече не ме пуска. Всичко само изчислявам в пътуване, дестинации. Отсега съм планирам задължителното за следващата година.

А като всеки истински овен - представител съм на този зодиакелен знак, карам направо с рогата напред. Даже тази година на големия ми юбилей всичко беше подчинено на идеята и мотото "Един пътешественик на средна възраст". Музиката, слайд шоуто, украсата, подготвената от мен томбола, танците и тортата. Даже поканите и табелките с имената на гостите по масата беше с изгледи от градове и места, които съм посетил. така че ми е изключително интересно в сайта, браво на организаторите и участниците.

post-5926-0-36097500-1467704053_thumb.jpg

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Ми айде добре дошъл, а това на тортата с шоколада са посетените държави, а белите са непосетени ли? :)

да, именно, посетени и не посетени към 26 март

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

е, казах че навърших 50, а не 30 години

та за къде съм добре дошъл

 

Добре дошъл в Магеланци :) Иначе бях дълбоко впечатлена от тортата. Признавам, изобщо не съм гледала години :) 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.