Прескочи до съдържание

Искам да попитам...


Георги
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Темата е за общи въпроси, несвързани с пътешествията. Ако имате пътешественически въпрос, използвайте останалата част от форума :)

Препоръчани мнения

преди 3 минути , Ivko каза:

Издривам уйски, което май се продава само на по-големите летища -  Мадрид, Истанбул, Амстердам, Франкфурт и т.н., но не съм сигурен.

На тези 100% го има понеже имат магазини там:

1.    Международно летище Джон Ф. Кенеди
2.    Dubai International Airport-Terminal 3 - Airport Rd
3.    Singapore Changi Airport
4.    Taiwan Taoyuan International Airport
5.    Летище Хийтроу (Heathrow Airport)
6.    Raffles Hotel Singapore

 

Та някой ако минава и има възможност да погледне и ако пък купи ще съм благодарен. Пари мога да пратя веднага по Ревплют примерно, че не са евтини някъде 150-200 евро за брой, а аз ще искам три 😄😄

 

 

viber_изображение_2023-02-17_16-32-58-942.jpg

Това ще го покажа на жена ми. Да види какви мъже има.

:wink:

  • Смея се 13
Връзка към коментар
преди 17 минути , Ivko каза:

Издривам уйски, което май се продава само на по-големите летища -  Мадрид, Истанбул, Амстердам, Франкфурт и т.н., но не съм сигурен.

На тези 100% го има понеже имат магазини там:

1.    Международно летище Джон Ф. Кенеди
2.    Dubai International Airport-Terminal 3 - Airport Rd
3.    Singapore Changi Airport
4.    Taiwan Taoyuan International Airport
5.    Летище Хийтроу (Heathrow Airport)
6.    Raffles Hotel Singapore

 

Та някой ако минава и има възможност да погледне и ако пък купи ще съм благодарен. Пари мога да пратя веднага по Ревплют примерно, че не са евтини някъде 150-200 евро за брой, а аз ще искам три или колкото може и от което може 😄😄

 

Никъде не ги намирам тези точно нито онлайн нито физически.

 

 

viber_изображение_2023-02-17_16-32-58-942.jpg

 

             The Harmony Collection Fiine Cacao                      The Harmony Collection Smooth Arabica               Macallan home collection

 

 

В кварталния ни магазин за акохол има два от трите вида, но цените са убийствени :

Какао 2499 лв

Арабика - 1699
Хоум Колекшън - продадено вчера

 

  • Шок 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , funny каза:

В кварталния ни магазин за акохол има два от трите вида, но цените са убийствени :

Какао 2499 лв

Арабика - 1699
Хоум Колекшън - продадено вчера

 

Ужас...възможно е и аз съм засичал онлайн на някакви цени....за това от летищата май са по-евтини.

Връзка към коментар
преди 1 час, Ivko каза:

Ужас...възможно е и аз съм засичал онлайн на някакви цени....за това от летищата май са по-евтини.

Дано е това, а не да си изпуснал една цифра ;)

 

преди 1 час, funny каза:

В кварталния ни магазин за акохол има два от трите вида, но цените са убийствени :

Много ви е класен кварталния магазин...

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Ivko каза:

Издривам уйски, което май се продава само на по-големите летища -  Мадрид, Истанбул, Амстердам, Франкфурт и т.н., но не съм сигурен.

На тези 100% го има понеже имат магазини там:

1.    Международно летище Джон Ф. Кенеди
2.    Dubai International Airport-Terminal 3 - Airport Rd
3.    Singapore Changi Airport
4.    Taiwan Taoyuan International Airport
5.    Летище Хийтроу (Heathrow Airport)
6.    Raffles Hotel Singapore

 

Та някой ако минава и има възможност да погледне и ако пък купи ще съм благодарен. Пари мога да пратя веднага по Ревплют примерно, че не са евтини някъде 150-200 евро за брой, а аз ще искам три или колкото може и от което може 😄😄

 

Никъде не ги намирам тези точно нито онлайн нито физически.

 

 

/cdn-cgi/mirage/b8df7cdb217f6db4cce81007b7550f4da8cb4c2e850aac1394046cf7904b032b/1280/https://magelanci.com/uploads/monthly_2023_02/905046040_viber__2023-02-17_16-32-58-942.jpg.c44283211d56d9d0369287f4e0c5fae4.jpg

 

             The Harmony Collection Fiine Cacao                      The Harmony Collection Smooth Arabica               Macallan home collection

 

 

Зеленото съм го виждала на летището в Букурещ, но беше ок 400 евро.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 42 минути , bobole4e каза:

Много ви е класен кварталния магазин...

Това е кварталния магазин на офиса , а той е на една много популярна покрай политически раздавания на апартаменти улица ...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, bibi каза:

Много странно. Аз го намерих в бг сайт, но е изчерпано от същата серия и е 300лв. Тази цена не знам защо е толкова нещо да не е грешна. Същото приятел го взе от Хийтроу за 160 паунда

 

C4D10245-A256-4B40-B49D-D9C534086404.png
 

Явно всеки си слага каквито иска цени…

601DAFFA-D474-4DA9-8087-41FC040E2550.png

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 36 минути , Ivko каза:

Много странно. Аз го намерих в бг сайт, но е изчерпано от същата серия и е 300лв. Тази цена не знам защо е толкова нещо да не е грешна. Същото приятел го взе от

601DAFFA-D474-4DA9-8087-41FC040E2550.png

Там където си го намерил , но е изчерпано, цената е останала от последния път когато са го имали налично - преди година, две, ...пет.

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 13 минути , EliDion каза:

Последен въпрос понеже служ. Не можа да ми отговори. Мога ли да сложа 3 талона за по 1 час един до друг или трябва д ходя да ги сменям, за зелена зона

Можеш да сложиш до 4 талона един до друг (колкото ее общото разрешено време за едно паркиране 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

да, Zipcar

ама не са електрически май

ако поразтърсиш може да има разни промоции като един месец без месечна такса, кешбек или подобни

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте! Нуждая се от помощ за закупуване на домашен стенен часовник. След игра с топка в хола 20-25 годишното изделие стана жертва на неточен шут. Той и една много красива фигурка. Та с началото на седмицата започвам кампания за търсене и закупуване на нов стенен часовник. Естествено имам и изисквания: да не е от тези тракащите и действащите като китайска капка, а да е незабележим и не дразни с присъствието си. Тъй като много отдавна не съм влизал в подобни магазини, и заглеждал такива неща, ще бъда много благодарен ако подскажете къде бих могъл да потърся нещо такова. Категорично няма да се доверя на електронен магазин, защото искам да видя и най-вече чуя изделието преди да го закупя. Благодаря на всички отзовали се! Лек ден и успешна седмица!!!                          ;   

Връзка към коментар
преди 45 минути , дядо Пепи каза:

Естествено имам и изисквания: да не е от тези тракащите

Вече повечето стенни часовници на пазара са с плавен механизъм и са безшумни. С тази точка ще се справиш бързо и лесно. И ако нямате изисквания да е някакъв спец дизайн, може да надникнеш във всеки магазин, който предлага стоки за дома.  Аз бих погледнала и в Антиквариат за нещо по различно.

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Lyubina каза:

Някой, който разбира от астрономия, кажете кои са двете ярки "звезди", които в момента се виждат на запад/югозапад. Вероятно едната е Венера. А другата?

и Юпитер.
https://www.timeanddate.com/astronomy/night/

Не са звезди, а планети. Да обяснявам ли каква е разликата между звезда и планета?

  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , KrumKrumov каза:

Не са звезди, а планети. Да обяснявам ли каква е разликата между звезда и планета?

Не, не е необходимо 🙂 

Просто нямаше как да ги диференцирам ... все нещо свети в небето 😉 Ако знаех, намяше да питам кои са. 

Връзка към коментар

Искаме да отидем на концерта на Ерос Рамацоти в Античния театър на Таормина на 5 август като ще сме с 5-годишното дете. Някой знае ли дали за детето трябва да купуваме отделен билет или ще може да влезне с нас? Някакви пречки да не го допуснат до концерта като цяло?

Връзка към коментар
преди 21 минути , oli_mali каза:

Искаме да отидем на концерта на Ерос Рамацоти в Античния театър на Таормина на 5 август като ще сме с 5-годишното дете. Някой знае ли дали за детето трябва да купуваме отделен билет или ще може да влезне с нас? Някакви пречки да не го допуснат до концерта като цяло?

Принципно това зависи от организатора на събитието. Най-добре е да прочетете какво пише в официалния сайт на организатора, както и на сайта на тикетинг компанията. Нямам представа дали дете на петгодишна възраст ще бъде допуснато на една седалка с родител. При концерти на открито е друго, но тук става дума за мероприятие със седящи места и според мен ще се наложи да купите отделен билет за детето...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

С половинката ми днес се чудим на кое място за гробище на самолети е снимано това, някой има ли идея? Модерат са немци, но това може би САЩ?  В Гугъл ми излизат само общите приказки за промо на видеото и екипа по снимките. Старо е, ние днес на бири се зачудихме 🙂

 

Връзка към коментар
преди 49 минути , neuromancer каза:

Мохаве пишеше на един магазин, сигурно е там някъде

Там е , да - освен storage facility има и гробище :

 

https://www.desertusa.com/desert-arizona/airplane-graveyards.html

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.