Прескочи до съдържание

Билет за Малдиви Декемрви 2016


Препоръчани мнения

Здравейте! Търся билети до Малдивите за Декември тази година за мои познати. Сега има оферта от Москва през Истанбул за Мали за 290 евро, но ми се струва, че самото отиване до Москва ще излезе също не малко. Моля, ако някой е мяркал изгодни оферти да пише в темата. Търся нещо изгодно до около 350 евро :)

Връзка към коментар

350 Евро от София не е "изгодно", а голям късмет.

По-реалистична цена би била 400-450. Виж текущата промоция на Катарските авиолинии тук:

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)

 

След това оптимизирай цената, както пише тук:

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети Редактирано от macf1an
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ако все пак се спрете на вариант от Москва имайте предвид,че декември до и от там има евтини чартъри от Пловдив. Сега не мога да дам линк, че съм в движение,но компанията е S7.

Връзка към коментар

Най-вероятно за Москва ще ти трябва транзитна или пълна виза, така че тоя вариант въобще го забрави. Има време до декември, или катарците или flydubai ще излезнат с някой жокер стига да не е супер сезон тогава (не знам за малдивите кога е). Под някой жокер, имам предвид нещо в рамките на 400-450 евро, както казва macf1an. 

Връзка към коментар

Нищо не може да бие тази оферта ...

... да, наистина цената е супер, но като се сложи и пътуване до Истанбул няма голяма разлика (освен ако не се цели посещение там)

Връзка към коментар

С катарците през Доха тръгването е в 19,40 от София и пристигане в Мале в 9,15 ч. Общо 11,30 ч.

Връщане има в 10,15 от Мале, в София се пристига 18,30 ч. Общо 10,30 ч.

Също така има в 19,30 от Мале, пристига в София 10,40 ч. Общо 17 ч.

Има и един друг, с оставане в Доха. Тръгва се сутринта в 10,15 и се пристига в 20,40 в България. Общо 27 ч. Тук майсторите да кажат за Доха дали се поемаше от катарците, имаше някакви специфични условия.

 

С Fly dubai има тръгване в 15,30, в Мале се пристига в 7 ч. Общо 12 ч.

Връщането обаче е по-дълго. Тръгва се от Мале в 22,15, пристига се в полунощ в Коломбо, после до Дубай и в София се пристига 14,30 ч. Общо 19 ч.

Не съм запознат за Коломбо дали нещо друго е необходимо, на мен ми излиза само тази опция.

 

Нека който е пътувал да сподели впечателнията си ;)

Редактирано от Георги
форматиране
Връзка към коментар

Нищо няма да поемат катарците, ако има алтернатива с по-кратък престой, както в твоя случай. 

 

А и като цяло не разбирам въпроса, най-добре си пусни отделна тема с всички детайли. 

Връзка към коментар

Нищо няма да поемат катарците, ако има алтернатива с по-кратък престой, както в твоя случай. 

 

А и като цяло не разбирам въпроса, най-добре си пусни отделна тема с всички детайли. 

 

А, аз само засега споделям информация, пък питанките са за да се обогати темата ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Един бърз въпрос т.е. надявам се на бърз отговор :) :

 

Има Istanbul - Male   за около 380-390 USD т.е. за около 350 Евро за началото на февруари 2017 (qatarayrways или Etihad)

 

Как ви се струва.

 

Има ли смисъл да ги "пиля" през rumbo т.е. сигурно ли. Ако да - схемата същата ли е като например за Ryanair т.е. rumbo ти дават PNR и ти на сайта на катарците или Etihad си виждаш билетите. Всъщност да поясня - излиза ми около 305 евро през jetcost.fr -> travelgenio.com с маестро, ама дали да рискувам.

Връзка към коментар

Един бърз въпрос т.е. надявам се на бърз отговор :) :

 

Има Istanbul - Male   за около 380-390 USD т.е. за около 350 Евро за началото на февруари 2017 (qatarayrways или Etihad)

 

Как ви се струва.

 

Има ли смисъл да ги "пиля" през rumbo т.е. сигурно ли. Ако да - схемата същата ли е като например за Ryanair т.е. rumbo ти дават PNR и ти на сайта на катарците или Etihad си виждаш билетите. Всъщност да поясня - излиза ми около 305 евро през jetcost.fr -> travelgenio.com с маестро, ама дали да рискувам.

Един съвет от мен ! За Румбо и пр.незнам.

Паралелно следи и хотелите заедно с самолетния билет.Да не стане евтин билет,скъп хотел  :)защото дори и тези които завършват на Инн ,не са от евтините ! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

 

Има ли смисъл да ги "пиля" през rumbo т.е. сигурно ли. Ако да - схемата същата ли е като например за Ryanair т.е. rumbo ти дават PNR и ти на сайта на катарците или Etihad си виждаш билетите. Всъщност да поясня - излиза ми около 305 евро през jetcost.fr -> travelgenio.com с маестро, ама дали да рискувам.

Моите билети си ги взех по подобна схема(jetcost>gotogate) и се виждаха почити веднага в сайта на Катарците . :)

Връзка към коментар

С катарците през Доха тръгването е в 19,40 от София и пристигане в Мале в 9,15 ч. Общо 11,30 ч.

Връщане има в 10,15 от Мале, в София се пристига 18,30 ч. Общо 10,30 ч.

Също така има в 19,30 от Мале, пристига в София 10,40 ч. Общо 17 ч.

Има и един друг, с оставане в Доха. Тръгва се сутринта в 10,15 и се пристига в 20,40 в България. Общо 27 ч. Тук майсторите да кажат за Доха дали се поемаше от катарците, имаше някакви специфични условия.

 

С Fly dubai има тръгване в 15,30, в Мале се пристига в 7 ч. Общо 12 ч.

Връщането обаче е по-дълго. Тръгва се от Мале в 22,15, пристига се в полунощ в Коломбо, после до Дубай и в София се пристига 14,30 ч. Общо 19 ч.

Не съм запознат за Коломбо дали нещо друго е необходимо, на мен ми излиза само тази опция.

 

Нека който е пътувал да сподели впечателнията си ;)

Пътуващите да съобразят на кой атол и кой остров ще са и в колко часа имат трансфери от острова до летището. Според мен излитане от Мале в по-късен час е по-добро, защото печелиш един плаж на Малдивите повече и със сигурност няма да се налага нощувка около летището.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.